Jump to content

Płacenie NFC

rox
 Share

Recommended Posts

Hej. Wszystko działało ok. ,aż tu nagle w tamtym tygodniu przystało,odrzuca kartę przy płatności. Zmiana karty nic nie dała, bank twierdzi że z kartami ok. aplikacja domyślną Google Pay , portfel HCE . Reset NFC też nic nie dał ? Jakieś pomysły 

@roxDlaczego masz ustawione portfel HCE? Ustaw na portfel karty SIM. Nie masz czasami odblokowanego telefonu? Root? Custom Rom? Ja jak miałem odblokowany bootloader, wgrany custom rom, root, ukrywałem aplikacje bankowe i samego Magiska, Safety Net przechodził, to i tak nie mogłem dodać karty debetowej do płatności zbliżeniowej. Aplikacje bankowe są dobrze zrobione i wykrywają odblokowany bootloader, nawet jak nie masz roota. Niby wszystko działa, ale zbliżeniowo nie da rady.

Edited by marcin19883

@skay77Props to tylko zmiana fingerprint na certyfikowany w custom romach, gdzie nie ma tego domyślnie zrobione. Np. Xiaomi eu, Pixel Experience, już to mają zrobione i bez roota, da się korzystać z telefonu. Safetynet przechodzi domyślnie. A jak wgrasz roota, to musisz tylko Magiska i aplikacje ukryć. Nie musisz instalować props config.

Edited by marcin19883