Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Telefon z salonu play, miał bootloopa, zrobiłam reboot przez tryb awaryjny i teraz prosi o hasło do konta xiaomi. Na innych urządzeniach loguje się na mi account bez problemu, na telefonie wyswietla komunikat "Nie można odblokować Nie można sie zalogować." Nie ma hard reset, aplikacje internetowe otwierane w osobnym oknie (np. messenger) śmigają gdy wchodzę przez pasek powiadomień przy wybieraniu sieci WiFi. Pytanie czy da się to jakoś normalnie odblokować bez utraty danych? Lub jesli sie nie da, to czy moge jakkolwiek zgrac wiadomosci sms (synchronizacja wiadomosci do chmury nie działała).

283461461_319854173663139_6169526481034579960_n.jpg

Opublikowano

Raczej nie. Może przez komputer ze strony sklepu dało by się, bo miałbyś powiadomienie, ale nie uruchomisz i nie skonfigurujesz. Na przyszłość, ustawienie natychmiastowej synchronizacji z chmurą zapobiega tego typu problemom.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...