Skocz do zawartości

Lenka09

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lenka09

  1. Moge zainstalowac to na telefonie bez dostepu do telefonu?
  2. Telefon z salonu play, miał bootloopa, zrobiłam reboot przez tryb awaryjny i teraz prosi o hasło do konta xiaomi. Na innych urządzeniach loguje się na mi account bez problemu, na telefonie wyswietla komunikat "Nie można odblokować Nie można sie zalogować." Nie ma hard reset, aplikacje internetowe otwierane w osobnym oknie (np. messenger) śmigają gdy wchodzę przez pasek powiadomień przy wybieraniu sieci WiFi. Pytanie czy da się to jakoś normalnie odblokować bez utraty danych? Lub jesli sie nie da, to czy moge jakkolwiek zgrac wiadomosci sms (synchronizacja wiadomosci do chmury nie działała).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...