Skocz do zawartości

Wyświetlacz w XIAOMI 11T Pro


Kerik

Rekomendowane odpowiedzi

Po 25 dniach tego telefonu zauważyłem że drastycznie spadła jasność wyświetlacza , zaraz po zakupie  jasność miałem ustawioną na ok 1/3 suwaka i był ładny wyraźny jasny ekran a teraz musiałem suwak ustawić na 3/4 żeby osiągnąć w/w efekty. Czyżby siadł wyświetlacz ? .

kerik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No moj przy pochylaniu sie troche zieleni, w ogolnym uzytkowaniu yoytube etc w miare normalnie najbardziej widac na bialym np w ustawieniach na bialym menu. I dla mnie przesiadajac sie z huawei mate 9 jest to szok, ze po 6 latach nowe telefony moga miec takie problemy, gdy w tym staruszku wszystko hulalo az milo :)

Nie no na yt tez widac gdy mam tel normalnie skierowany do siebie tlo w teledysku jest takie jasne cos jak fiolet a jak poloze tel i jest pod katem to jest niebieskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oddawali na gwarancję telefony z takimi czy podobnymi efektami, odpowiedź z serwisu - nie stwierdzono usterki wyświetlacz zgodny ze specyfikacją.
Tylko dlaczego właśnie w innych markach nie ma tego typu efektów ...
Dlatego najlepiej w takich przypadkach fona zwracać do sprzedawcy na podstawie rękojmi, czy niezgodność z umową.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na starym sofcie też miałem nieco inne odcienie w porównaniu z 2 innymi modelami. Po aktualizacji kilka dni temu wydaje się być 'lepiej', cokolwiek to znaczy. Do tego wyższa jasność - korekta ok 5mm suwaka w lewo więc zauważalna zmiana kalibracji ustawień. Pamiętajmy, że jest to matryca dającą 10-bitowy kolor, więc to też może mieć wpływ na subiektywny odbiór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...