Skocz do zawartości

Nagrywanie rozmów w MIUI Polska RN8T


muzior

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, do jakiej wersji MIUI Polska działało nagrywanie rozmów w RN8T ? Ze względu na brak nagrywania w ostatnich wersjach na Androidzie 11 jestem zmuszony zrobić downgrade do wersji wcześniejszych w których to nagrywanie działało dobrze. Stąd moje pytanie. Pozdrawiam

Edytowane przez muzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 11.04.2022 o 10:50, muzior napisał:

Ponieważ nikt nie odpowiedział to zainstalowałem ostatnią dostępną wersję miui polska na Androida 10 która rozwiązała problem

Cześć! Czy Ty @muzior (albo ktoś inny) próbował korzystać z najnowszego romu (to chyba ten z tego linku) do nagrywania rozmów?

Może jest inna opcja? W tym miejscu przeczytałem że wystarczy użyć magisk i skorzystać z jego aplikacji do nagrywania rozmów. Ale po wgraniu apk, okazuje się ze to za mało, żeby go zainstalować mam mu dać jakiś obraz do załatania?

Ktoś mądry i obeznany w temacie nagrywania rozmów wyciągnie do mnie pomocną dłoń? Wołam osoby które w innych wątkach przewinęły się jako te które wiedzą to i owo.

 @Kacper Skrzypek @Adam Błażejewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiem sam sobie, i tym którzy ewentualnie trafią tego wątku.
Odblokowałem bootloader korzystając z tego linku, zainstalowałem  najnowsze TWRP korzystając z tych instrukcji no i Magiska. Przetestowałem dwie aplikacje z repozytorium magiska do nagrywania rozmów i jedna się wykrzyczała  a druga nagrywała tylko głos dzwoniącego. Tak że nie tędy droga :(

Edytowane przez budyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zainstalować rom Tajwan bądź Indonezja? W nich masz globala z dialerem Xiaomi umożliwiającym bez kombinacji nagrywanie pełnej rozmowy.
Co prawda są one wykastrowane z fiuczerów które oferuje Xiaomi Polska, ale coś za coś.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były problemy na naszym ROM-ie z tym, ale nie wiedzieliśmy, jak je rozwiązać w przypadku Redmi Note 8T. 

3 minuty temu, Netoper napisał(a):

A próbowałeś zainstalować rom Tajwan bądź Indonezja? W nich masz globala z dialerem Xiaomi umożliwiającym bez kombinacji nagrywanie pełnej rozmowy.

Na Redmi Note 8T nie ma takich wariantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...