Skocz do zawartości

Mi band 6 nie uruchamia się


Ktoś

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, że ludzie pisali na tej stronie z podobnymi problemami więc ja również napisze tu o moim problemie. Od piątku mam mi band 6. Opaska po wyjęciu z opakowania nie chciała się włączyć. Z instrukcji zrozumiałem że jak nie włącza się to trzeba podpiąć urządzenie do ładowania i po chwili samo się włączy. Łącznie tą opaskę ładowałem już z kilka godzin i jedyne co pokazywało się na ekranie to bateria, godzina z minutami oraz taki niebieski znaczek jakby wtyczka od ładowania. Dodatkowo przy podłączeniu do prądu opaska robiła takie 2 krótkie wibracje. Po odłączeniu od prądu nic się na niej nie pokazuje. Aplikacja jej nie wykrywa. Opaska była kupiona od osoby która dostała ją na prezent który był nie udany i nie mam żadnych papierów żeby oddać ją na gwarancje jak jest zepsuta. Czy to nie uruchamianie się opaski może być spowodowane ładowarką która spadła mi na pobocze gdy wracałem od paczkomatu i potem z pół godziny leżała na poboczu i jeszcze jak tak leżała to zaczął mocno padać deszcz? Jeżeli nie to co jej może być i co mogę z nią zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...