Jump to content

Redmi Note 8T - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - V12.5.4.0.RCXMIXM - Android 11

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 8T (nazwa kodowa: willow).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.5.4.0.RCXMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Na plus:

- płynne działanie Centrum Kontroli: WiFi, NFC - i najbardziej denerwujące: latarka, cyk i działa.

- aplikacja SMS i Telefon - bez czekania na wczytanie listy połączeń i smsów

- trochę płynniej chodzi,

- poprawki z lutego

Cześć,

jestem świeży w instalacji tych wersji MIUI (generalnie trochę wypadłem z tego tematu parę lat temu). Mam Redmi Note 8T:
IMG_20220331_103725.thumb.jpg.011bce107490dee8a789658f3668f598.jpg

Czy ta wersja która jest do pobrania w tym wątku może zostać wgrana na tą wersję która jest teraz zainstalowana? Nie chcę zbrickować telefonu ;-)

Będę wdzięczny za odpowiedź. 

Do d...., nadal nie działa prawidłowo nagrywanie rozmów. Słychać tylko rozmówcę. Tracę nadzieję na naprawę tego problemu. Pora wrócić do androida 10

• 2 weeks later...
5 godzin temu, oneblade napisał:

Kolejna wersja i kolejny brak nagrywania rozmów. Chyba już nie wróci poprawne nagrywanie

Dokładnie, ja też straciłem nadzieję i zrobiłem downgrade do ostatniej wersji miui na androidzie 10 i nagrywanie na powrót jest :) Mam też wrażenie że jednak na dziesiątce telefon szybciej działa i nie drenuje tak baterii. Polecam ;)

• 2 months later...