Skocz do zawartości

Brak dźwięku powiadomień w aplikacjach Slack i Microsoft Teams


xeper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

Od niedawna jestem posiadaczem Redmi Note 9 Pro. W pracy obligatoryjnie muszę korzystać z komunikatora Slack. Niestety, na tej maszynie Slack ma pewną dziwną przypadłość. Mianowicie kiedy Slack odbierze powiadomienie, wyświetli je prawidłowo, zasygnalizuje to wibracjami jednak nigdy nie wyda z siebie jakiegokolwiek dźwięku. W celach testowych Slack dostał na tym sprzęcie wszystkie uprawnienia jakie tylko można mu było dać ale niestety cały czas jest cicho. Dodam jeszcze ze na moim poprzednim telefonie jakim był Redmi Note 4 slack chodzi do dziś bez zarzutu i sypie dźwiękami jak tylko przyjdzie wiadomość - porównałem ustawienia Slacka na jednym i drugim telefonie i są identyczne.

Czy ktoś może spotkał się z takim problemem i udało mu się go rozwiązać? Mnie już niestety witki opadły, a powiem szczerze, że sprawa jest dość męcząca zwłaszcza kiedy jest się wbitym do jakiś ważnych, kluczowych projektów i obieg informacji musi być szybki. Jest to dla mnie do tego stopnia uciążliwe, że nawet zaczynam rozważać powrót do starego telefonu lub jakiegoś innego.

MIUI Global 12.5.6 (RJZEUXM)
Wersja Android: 11 RKQ.1.200826.002
Aktualizacja zabezpieczeń Androida: 2021-11-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...