Skocz do zawartości

problem z wgraniem sofu


trumanshow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wgraniem softu  do telefonu Mi 10 5G

telefon posiada aktualnie po aktualizacjach soft indonezyjski  V12.5.1.0.RJBIDXM  chciałem  wgrać  soft V12.0.1.0.QJBIDXM czyli pierwszy jaki wyszedł .Próbowałem przez program MI flash Pro i nie da rady wyskakuje błąd za każdym razem .Wiecie jaka może być przyczyna ,próbowałem praktycznie wszystkiego.

1636976222029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FromWP napisał:

A dlaczego wgrywasz przez fastboot jak już masz indonezyjski? Masz odblokowany bl? Normalnie przez recowery rom recovery powinien przejść.

Ten rom V12.5.1.0.RJBIDXM  recovery ,wgrac z poziomu telefonu  w recovery ? bootloader  mam  odblokowany

strona do softów :https://xiaomirom.com/en/download/mi-10-umi-stable-V12.0.1.0.QJBIDXM/#indonesia-fastboot

4 godziny temu, FromWP napisał:

A dlaczego wgrywasz przez fastboot jak już masz indonezyjski? Masz odblokowany bl? Normalnie przez recowery rom recovery powinien przejść.

 

Edytowane przez trumanshow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam rom V12. 5.1.0.RJBIDXM a chciałbym wgrać starszy V12.0.1.0. QJBIDXM wszystko zawsze wgrywałem miflash pro i co ciekawe nowsza wersja wchodzi a starsza wywala błąd taki jak na forum na zrzucie ekranu.
Znalazłem nawet filmik


Pokazane o co kaman. Nie wiem czy to usunąć czy wstawić tak jak tam słowo REM. Jak myślisz

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...