Jump to content

Przenoszenie aplikacji wraz z hasłami na komputer


tomekcz992
 Share

Recommended Posts

Cześć,

 

Jestem posiadaczem Redmi note 9 pro. Muszę oddać telefon do serwisu i chciałbym skopiować wszystkie aplikacje na komputer(najlepiej) bo telefon którego będę używać w zastępstwie jest stary i nie ogarnie tyłu aplikacji. 

 

Jest jakaś aplikacja/program który utworzył kopie z moich aplikacji wraz z hasłami, żebym nie musiał wszystkiego pobierać na nowo i logować się jak telefon do mnie wróci?

Link to comment
Share on other sites

@tomekcz992 Najlepszym znanym mi narzędziem do backupu jest "Titanium backup" ale w wersji komercyjnej i z rootem na telefonie. Czyli w obecnej sytuacji raczej go nie użyjesz.

Systemowy backup Xiaomi i Google nie zapisują ustawień i haseł. Jak dla mnie to funkcje placebo.

Hasła najlepiej trzymać w jakimś repozytorium typu: 1Password, Enpass, SafeInCloud czy czymś podobnym. Dzięki temu masz pęk kluczy haseł na kompie i smartfonie zawsze aktualny i zsynchronizowany.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie jeśli jesteś zalogowany do googla ( a pewnie każdy tak ma :P) to po zmianie telefonu i ponownym zalogowaniu się na nim konto powinno samo ci zainstalować apki , ja tak mailem przesiadając się z Huawei mate 20 lite na note 9 pro. Wszystkie apki co miałem mam , do tego hasła były zapamiętane w aplikacji ( używam chrome i tam także jestem pod googla podpięty przez Gmail ) i jakoś tak człowiek żyje :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...