Jump to content

Viomi S9 nie opróżnia się

bembenek
 Share

Recommended Posts

Mam go od wczoraj i nie wiem czy felerny, czy ja coś źle robię. W instrukcji piszą, że opróżnia się do stacji jeśli był używany przynajmniej przez minutę. U mnie po wielu próbach to opróżnianie uruchomiło się raz, chociaż był używany kilka razy i za każdym razem dłużej niż minutę. 

W ustawieniach jest tajemnicza opcja "Dust switch", w polskiej wersji "Przełącznik usuwania kurzu", przełączałem i nie widzę, żeby to miało wpływ, nadal po kilkuminutowym odkurzaniu nie opróżnia się.

W internecie nic o tym nie piszą. Może w instrukcji jest błąd i opróżnia się co jakiś czas, albo po odkurzeniu iluś tam metrów? Ale po odkurzeniu 90 metrów był właściwie pełny i też się nie opróżnił.  Trochę słabo kupić i od razu wieźć do serwisu...

Pytanie do posiadaczy tego odkurzacza: macie tę opcję włączoną czy wyłączoną, żeby sam się opróżniał?

Edited by bembenek

• 2 months later...

Masz rację, bo też miałem identyczny problem, ale u mnie nie wystarczyl reset..
Po zresetowaniu tak samo działał, odkurzał i podpinał się do stacji i nic więcej.
Mi pomógł reset do ustawień fabrycznych, później po zalogowaniu do xiaomi home ustawiłem ten zygzak o którym wspomniałeś na pozycji włączonej , po czym wykonałem kalibrację kiedy odkurzacz był podłączony do stacji!
Po tym wszystkim pomogło i pracuje niesamowicie skutecznie i co najważniejsze opróżnia wszystko co nazbiera :)
Mam nadzize pomoże innym..
Pozdrawiam

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka