Jump to content

POCO M3 nie włącza się

Usiek1991
 Share

Recommended Posts

Matula miała problem, zamulał jej net. Sprawdziłem telefon i net chodził OK (może chwilowy problem operatora). Uruchomiłem go ponownie i... kaplica, zdechł. Jak podpinam pod PC to słychać pyknięcie i tyle. Trzymałem dłużej POWER, Power + up/down i nie reaguje. O co ku... chodzi!? 

Ta firma to żart...

https://forum.xda-developers.com/t/poco-m3-does-not-turn-on-anymore.4286783/

Edited by Usiek1991

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
Dnia 14.12.2021 o 17:26, kiko80 napisał:

Mam to samo

Nie aktualne naprawiłem sobie :D

Cześć, możesz napisać w jaki sposób naprawiłeś? Niestety ale mam POCO M3 i ta sama śpiewka, dałem mu uruchom ponownie i jak się wyłączył, tak się włączyć nie chce, żadna kombinacja przycisków nie chce go ożywić...

Hej. Przed chwilą zmagałem się z tym samym problemem. Telefon nie chciał się uruchomić i ciągle pokazywała się ikonka baterii na środku ekranu ( mimo podpięcia kablem telefonu do prądu, nie chciał się ładować). Przeczytałem wszystkie komentarze z linku który Pan @Usiek1991 podał i przetestowałem wszystko kilkukrotnie. W moim przypadku pomogło podłączenie telefonu na 5 minut do prądu i przytrzymanie volumeup oraz guzika od włączania. Po 15 sekundach bateria zaczęła się ładować, później przytrzymałem guzik włączający telefon i wszystko śmiga jak powinno : )

• 2 months later...
  • 4 months later...

akurat dzisiaj ten problem przytrafił się matuli .... zawiesił jej się aparat wyłączyła telefon i już nie wstaje .... podłączyłem go do ładowania próbowałem uruchomić też przez przytrzymanie volume up - nic nie pomaga ... jest na gwarancji jeszcze pół roku to może zrobią to w serwisie Xiaomi a jak nie to trza będzie skorzystać z usługi micenter ....

Edited by Master