Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem


Bullsblood

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami zdarza mi się problem z pobraniem aplikacji z play storę. Albo wyskakuje błąd 911 albo staje w miejscu na początku lub w środku pobrania. Dodam że mam też problem z pobraniem motywu w aplikacji "motywy" często nie wyświetla się motyw a jak już się wyświetli to nie zawsze chce się pobrać. Problem zauważam na wifi jak i na 3g

Tepnięte z mi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza mi się problem z pobraniem aplikacji z play storę. Albo wyskakuje błąd 911 albo staje w miejscu na początku lub w środku pobrania. Dodam że mam też problem z pobraniem motywu w aplikacji "motywy" często nie wyświetla się motyw a jak już się wyświetli to nie zawsze chce się pobrać. Problem zauważam na wifi jak i na 3g

900-coś tam wyskakiwał Marvince. Aktualizacja Google Storu do najnowszej wersji pomogła.

 

Drugie to może wynikać po prostu z faktu, że ciągniesz dane "Repablik of Czajna"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do apek to już mam przyczynę, miałem wyłączone sprawdzanie apek przy instalacji w antywirusie.

Jednak nie, problem wrócił.

Marvince przypomina się ten taki film o Robin Hoodzie w rajtuzach, gdzie jeden ślepy spada z jakieogś balkonu i woła "WIDZĘ, WIDZĘ!" a potem idzie, d*p, w drzewo i dodaje "...a, nie, zdawało mi się". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvince przypomina się ten taki film o Robin Hoodzie w rajtuzach, gdzie jeden ślepy spada z jakieogś balkonu i woła "WIDZĘ, WIDZĘ!" a potem idzie, d*p, w drzewo i dodaje "...a, nie, zdawało mi się". :mrgreen:

Mi się pobala scena jak brailem oglądał gazety erotyczne

Tepnięte z mi3

Edytowane przez Bullsblood
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...