Skocz do zawartości

Telefon sam się wyłącza. Komunikat Dm-verity corruption.


jokowalhn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam Redminote 10s. Podczas włączania telefonu pokazuje się komunikat "Dm-verity corruption. Your device is corrupted. It can't be trusted and may not work properly. Press power button to continue. Or device will power off in 5s." Po wciśnięciu przycisku zasilania telefon się włącza, ale po odblokowaniu wyłącza się po kilku sekundach i nie da się nic zrobić. Na ekranie blokady nie wyłącza się. 

Telefon kupiony na allegro jakiś miesiąc temu. Problemem jest to, że na telefonie są prywatne dane i wolałbym je usunąć, a najlepiej przekopiować przed wysłaniem do serwisu. Czy jest na to jakiś sposób?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co byś wolał zrobić z tymi danymi czy usunąć czy z kopiować  bo wygląda że chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko.

Jeżeli chcesz usunąć to po prostu zrób reset do ustawień fabrycznych  a jak chcesz zachować dane to te które można przekopiuj na komputer a te np: kontakty, sms, notatki  przeżuć na konto Xiaomi do chmury. Jezeli chodzi o zakup na Allegro to może być potrzebny dowód zakup lub faktura-paragon dla serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Oczywiście, że chciałem zjeść i mieć ciastko, kto by nie chciał. Niestety mogłem zrobić tylko twardy reset bo nie udało się w żaden sposób podłączyć do komputera. Straciłem wszystkie dane, ale telefon uruchomił się i działa. Błąd z tematu pokazuje się nadal podczas uruchamiania telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...