Jump to content

Mi 10 Lite 5G - problem z aktualizacją


mianneekk

Recommended Posts

Witajcie,

Dziewczyna kupiła kilka miesięcy temu nowy Mi 10 Lite 5G. Ma zainstalowany od zakupu MIUI Global 12.0.2 Stabilna 12.0.2.0(QJIEUXM). Próba aktualizacji bezpośrednio z systemu nie chce się wykonywać. Co zrobić aby zainstalować ostatnią stabilną wersję bez kasowania danych, ustawień itp.?? Gdyby to był mój telefon to co innego...

Link to comment
Share on other sites

Ściągnij najnowszy ROM: http://bigota.d.miui.com/V12.1.4.0.RJIEUXM/miui_MONETEEAGlobal_V12.1.4.0.RJIEUXM_a2a041fd3c_11.0.zip

Dotknij kilka razy ikony 12 w aktualizatorze, odblokują się dodatkowe opcje. Potem 3 kropki > Wybierz paczkę aktualizacji > wybierasz ten plik. Aktualizator zweryfikuje go i zwróci ci komunikat dot. aktualizacji.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem jak poradziłeś, dodatkowe funkcje aktualizacji się odblokowały, po wskazaniu pliku wyświetlił komunikat "Nie można zweryfikować aktualizacji" a poniżej "Nie można flaszować tej stabilnej pamięci ROM".

Link to comment
Share on other sites

Tu poszło. Najpierw odszyfrowywanie, restart telefonu i aktualizacja się wykonała prawidłowo. Czy to oznacza, że muszę instalować po kolei każde wydanie?

 

Edit: Znalazł MIUI V12.1.3.0.RJIEUXM ;)

Edited by mianneekk
Link to comment
Share on other sites

Jest tak że jak się nie robiło jakiejś pośredniej aktualizacji a weszła "duża" to trza pośrednią najpierw puścić żeby później duża zaskoczyła.


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...