Skocz do zawartości

Nie słychać rozmówcy, problem z głośnikiem


DjLeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Niestety mam już dość RN9Pro. Jeden telefon restartuje się notorycznie, wiec poszedł w odstawkę, drugi, który działał ok, teraz nie ma dźwięku rozmówcy podczas połączenia. Już był tutaj taki wątek, ale został zamknięty. Oba telefony mają wgrane miuipolska. U mnie nic nie pomaga, restart usługi, czyszczenie głośnika. Jedynie podczas połączenia przełączenie się na głośnik główny powoduje, że słyszę rozmówce. Brakuje mi pomysłów. Nie mam też pewności, czy głośnik jest uszkodzony, czy to kwestia softu, bo na zagranicznych forach czytałem, że paru osobom po aktualizacji zaczęło działać. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co mogę jeszcze zrobić, aby słyszeć rozmówcę, bez trybu głośnomówiącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa ludzi ma ten problem. Co do globala to niestety ostatnie moje wgrywanie skończyło się odceglaniem w miuicenter, więc to muszę odpuścić. Reset fabryczny nie dał rady, to kapa. Jedyne co ewentualnie mi przychodzi do głowy to zakup i wymiana głośnika o ile to to. Może ktoś miał podoby problem i rozwiązał go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie nie pomógł a sam sobie jakimś cudem pomogłem. Na YT jest filmik: Redmi Note 9 Pro Max Ear Speaker Receiver Problem Fix"

Dla potomnych: wklepujesz *#*#6484#*#* robisz test receive, nic nie słychać, restart i od razu wklepujesz  *#*#6484#*#* i czekasz dość długo aż się odpali. 

Szok ale zadziałało. Co prawda za 2 razem ale zadziałało.

nie wiem na ile to wystarczy, ale póki co działa.

 

Edytowane przez DjLeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...