Jump to content

Zawsze sprząta całe mieszkanie pomimo wybrania pokoju


robs23
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

To mój pierwszy post, więc chciałbym się przywitać. Niedawno kupiłem STYJ02YM i ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Niestety nie działa mi sprzątanie pojedynczych pokojów - zaznaczam pokój na mapie i klikam Start, ale odkurzacz standardowo chce sprzątać całe mieszkanie i jedzie "po prawym boku". Rozmawiałem z kolegą, który też ma ten model i mu to działa bez problemu.. Zresetowałem mapę, nie pomogło. Co jeszcze mogę zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam STYTJ02YM i ten sam problem. Jak zaznaczę na mapce pokój i klikam start to zaczyna sprzątać całe mieszkanie. Ale jak stworzę wybiórcze sprzątanie według harmonogramu to odkurzacz bezbłędnie sprząta ten pokój. Reset do fabrycznych ustawień nie pomaga. 

Edited by klimu
Link to comment
Share on other sites

Mój problem się rozwiązał. Okazało się że lokalizacja bazy była zła. Umieściłem ją pod szafką, tak aby odkurzacza normalnie nie było widać. I chya to był błąd. Odkurzacz po wyjechaniu spod szafki kręcił się kilka razy w miejscu, krzyczał chyba "zmiana lokalizacji" i zaczynał sprzątanie całego mieszkania. Jak go recznie wyciągnąłem na środek pokoju lub np do kuchni i stamtąd kazałem sprzątać pojedyńcze pomieszczenie to robił to bezbłędnie. Ustawiłem baze w innym miejscu i robot już nie kręci się po oddokowaniu wkoło tylko od razu pędzi np do kuchni;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...