Jump to content

artlon

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About artlon

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wieniec

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone 11
 1. Cześć, Automatyzacja w zasadzie działa ale w dzienniku roi się od błędów. To normalne czy czeka mnie reset i ustawianie raz jeszcze?
 2. Nawilżacz zawyża wskazania. Prawdopodobnie przez czujnik umieszczony zbyt blisko pojemnika z wodą. U mnie w tej chwili na nawilżaczu jest wskazanie 49%, na oczyszczaczu 47%, a na czujniku 43% (przy otwartym oknie). Przy zamkniętym odczyty na czujniku i oczyszczaczu są zbliżone, a na nawilżaczu wyższe o 5-10 jednostek.
 3. Prawdopodobnie związane jest to z cyrkulacją powietrza przy samym oczyszczaczu. Być może stoi zbyt blisko ściany. Na wyższych obrotach bardziej miesza powietrze i dociera do niego to brudniejsze z oddalonych fragmentów pomieszczenia.
 4. Cześć, Spróbuj zresetować odkurzacz do ustawień fabrycznych.
 5. Sporo się naszukałem na ten temat, a widząc wpisy na forach i grupach nie tylko ja wpadłem na taki pomysł. Poniżej pełna instrukcja. Pobrałem i zainstalowałem zmodyfikowaną aplikację Xiaomi Home z https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html (tutaj opis instalacji: https://househub.pl/poradnik/zmodyfikowana-wersja-aplikacji-mi-home/). Utworzyłem w telefonie folder /vevs/logs i zrestartowałem telefon. Uruchomiłem aplikację mod XH i wysłałem odkurzacz kolejno do pomieszczeń, które chciałem podpiąć pod przycisk. Po zakończeniu pojawił się plik z logami odkurza
 6. Cześć, Od kilkunastu godzin przeczesuje fora i nie mogę nigdzie znaleźć ostatecznego rozwiązania mojego problemu. Chciałbym sterować moim viomi.vacuum.v8 za pomocą fizycznego smart przycisku Aqara ( wciśnięcie x1 sprząta salon, x2 sprząta sypialnię itd.). Doszedłem do momentu, w którym zainstalowałem moda Xiaomi Home. Wyciągnąłem plik log, ale niestety nie potrafię zinterpretować zawartych w nim informacji ani stworzyć pliku json z odpowiednią automatyzacją. Wysyłam ręcznie w aplikacji odkurzacz do poszczególnych pokoi, pojawiają się wpisy w pliku log. Zdaje mi się, że wpis 278
×
×
 • Create New...