Skocz do zawartości

Uprawnienia dla Usług Google Play


Foe

Rekomendowane odpowiedzi

...

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób przyznać konkretne uprawnienia dla Usług Google Play?

Dostaję komunikat jak na screenie w załączniku. W systemie nie znalazłem takiej możliwości ale być może jest to ukryte w takim miejscu, o którym nie mam pojęcia. Szukałem w sieci ale nie znalazłem informacji mogącej rozwiązać ten problem.

Być może ktoś z Was wie w jaki sposób rozwiązać ten problem...

Telefon to Mi9T

ROM to xiaomi.eu 21.1.6,

Miui 12.5 Android 11

IMG_20210112_194853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym obrazku jest napisane co trzeba zrobić i gdzie szukać... U mnie ścieżka jest Ustawienia/Aplikacje/Uprawnienia/Uprawnienia. Poza tym nie grzebie się w takich ustawieniach to tak na przyszłość. Jeśli przy instalacji aplikacja krzyczy o to czy tamto, to nie dla jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Foe napisał:

Gdyby były tam uprawnienia

Po wpisaniu w wyszukiwarkę Ustawień "Uprawnienia" i tam ponownie uprawnienia, powinien się otworzyć menedżer uprawnień. Po kliknięciu telefonu, sms, czujniki na ciele (bo do tego chce dostepu) powinny pojawić się aplikacje z pozwoleniem i brakiem pozwolenia. Tyle ze tak jest w Miui 12, a w 12,5 mogli to zmienić, zapomnieli dodać, albo po prostu wynik błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie dało się bez wipe data i ponownego postawienia systemu...

Więc z jednej strony problem zniknął, z drugiej... nie... ponieważ od jakiegoś czasu nie ma możliwości nadania uprawnień niektórym aplikacjom - przynajmniej ja nie znalazłem takiej możliwości, a szukałem bardzo intensywnie.

Powodem problemu okazał się inny gorący problem związany z SafetyNet ale jak zauważyłem na różnych forach, na naszym też - już pojawiły się paczki naprawiające go chociaż na Mi9T instalacja przez Magiska problemu nie rozwiązała.

Ale... w następnym romie.eu ma już wszystko działać więc wystarczy poczekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...