Skocz do zawartości

Migotanie ekranu/ białe paski po zablokowaniu telefonu


Luxperpetua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam od kilku miesięcy telefon Xiaomi Mi 8 Pro, zakupiony w dużej polskiej sieci sklepów. Niedawno pojawił się problem z migotaniem/błyskaniem ekranu zablokowaniu/wygaszaniu ekranu. Czasami, przy korzystaniu z niektórych aplikacji, zablokowanym ekranie,, Np po odłączeniu słuchawek podczas rozmowy na discord z nakładką głosową, ekran robi się czarny z migającymi paskami, i telefon reaguje dopiero po zrobieniu hard reset. Włączyłem telefon w trybie awaryjnym i tam problem także występuje. Wersja miui Global 12.0.1 (QECMIXM). Android 10. 

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Co robić? telefon oddać na gwarancję?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Już zgłosiłem do reklamacji, ale jednak się wstrzymałem. Po wyłączeniu automatycznej jasności błyskanie przestało być takie uciążliwe. Restartować muszę tylko wtedy, gdy jestem podłączony do voice channel Discorda, w innej aplikacji z nakładką i odłączę/podłączę słuchawki lub zrobię coś z poziomu nakładki. Ale te same czynności z poziomu Discord działają bez zarzutu. Ponieważ nie mam smartfona w zapasie, wyślę pod koniec gwarancji, chyba że się pogorszy (czyli jakieś 1,5 roku)

Edytowane przez Luxperpetua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...