Skocz do zawartości

[Amazfit BIP S] Pytania o funkcjonalność kilku rzeczy


zagrobelny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuję Waszej wiedzy praktycznej. Chciałbym przesiąść się na amafit BIPS, jestem ciekaw Waszych odpowiedzi dotyczącego funkcjonalności kilku rzeczy, proszę uprzejmie o odpowiedź: 

1. Czy gps w zegarku w treningach na zewnątrz (bieganie, spacer) można wylaczyć i korzystać z gps telefonu jak w opasce mi band 4? Czy ten gps jest włączalny/wyłączalny na życzenie?

2. Czy jest dostępna aktywność: triathlon w postaci 3 stref: pływanie, jazda na rowerze i bieganie?

3. Mam problemy ze wzrokiem: czy czcionka sms i innych powiadomień (treść) jest tak samo mała (wielkość) jak na opasce mi band 4? Często bez okularów nie byłem w stanie odczytać treści sms w opasce 

4. Czy jest możliwość przeniesienia danych z rocznego używania opaski mi band4 (z mifit) do amazfit bip s (i jego domyślnej aplikacji)?

5. Czy podczas aktywności (bieganie) można przewijać do przodu/tyłu o np. 30 sekund utwór czy tylko następny/poprzedni mp3 z telefonu?

6. Czy pomiar tętna podczas snu i na codzień można włączyć/wyłaczyć?

7. Czy godzinę na ekranie (nie podświetlanie) można wyłączyć do zera (ciemny ekran) i załączać dotykiem w ekran? 

8. Czy zegarek da się ustawić aby wibrował wtedy kiedy straci połączenie bluetooth z telefonem? 

9. Czy amafit bip s działa lepiej ze swoją oryginalną aplikacją czy apką mifit?

10. Czy można zegarkiem na przycisku odebrać przychodzące połączenie tel. na słuchawce bluetooth? 

11. Czy w trybie pływania ekran blokuje się ale samoczynnie się podświetla i gaśnie tak w kółko powodując drenaż baterii?

12. Czy są pokazane fazy snu REM? Nie tylko głęboki i płytki sen?

13. Czy podczas aktywności sportowej są dostępne powiadomienia SMS które można czytać na zegarku?

Edytowane przez zagrobelny
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...