Skocz do zawartości

Czy jestem wylogowany z netflixa jak go właśnie nie używam


deku

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę mieć 4 urządzenia podłączone na jednym koncie Netflix. Jakoś to ogarniam na 2x TV, iPad i laptop.
Jeden TV jest bez smarta więc dokupiłem MiBoxa. Ale to już 5 urządzenie.
I teraz się zastanawiam, czy jak miBox jest włączony to stale jest zalogowany czy dopiero jak wejdę do aplikacji?

Nie wiem czy "wylogowany" to dobre słowo, bo de facto zalogowany jestem na wszystkich urządzeniach (nie musze za każdym razem wpisywać hasła), ale czy to urządzenie jest brane pod uwagę jako właśnie używane przez Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deku

Jeśli zalogujesz się na piątym urządzeniu, i wybierzesz konto do użytkowania, to z tego samego konta wyloguje Cię na poprzednim urządzeniu.

Mam ten sam problem. Oglądam na lapku i na stacjonarnym. Za każdym razem, po zmianie urządzenia, muszę się na nowo logować.

De facto Netflix ma 5 kont, nie 4. Niestety to ostatnie, to konto "dzieci", na którym nie można ustawić bariery wyższej niż bodaj 18 lat. Siłą rzeczy nie obejrzysz na tym koncie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limitu logowań chyba nie ma, bo miałem to konto na kilku lapkach i xboxie, i telefonie.

Bardziej chodzi mi o to, czy mając odpalonego miboxa (ale nie odpalony Netflix) liczy to urządzenie jako te na którym właśnie oglądam (tak mi przyszło do głowy, jak zobaczyłem podpowiedzi filmów na głównym ekranie miboxa). Mam konto premium a mimo wszystko w taki sposób może się zdarzyć więcej niż 4 jednocześnie.

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...