Jump to content

Folia/Szkło Mi Band 5


RapNotDead

Recommended Posts

Potwierdzam, że akurat do Mi Banda 5 szkło Hofi się nadaje. Mi również odkleja się po bokach i pewnie niedługo odpadnie od ekranu. Przejrzałem sporo folii i szkiełek ochronnych na Allegro i wszystkie mają negatywne opinie. Chyba ekran Mi Banda jest tak zakrzywiony, że producenci nie są w stanie zaoferować szybki pokrywającej cały ekran.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Razem z opaską dostałem szkło z ramką, tego typu https://allegro.pl/oferta/szklo-hybrydowe-na-ekran-do-xiaomi-mi-band-5-9558599981?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Znajoma, która zawodowo zajmuje się zakładaniem wszelakiej maści folii przyznała, że może się to odklejać, kazała 1 dzień odczekać po tym jak zainstalowała mi to szkło, aby od ciepła ranty górne i dolne nie odczepiły się- póki co trzyma się wszystko, ale sama poleciła mi folię firmy Wozinsky (sama używa do swojej MB4 od kilku miesięcy i nic się z nią nie dzieje), a w weekend poszperałem na alledrogo i w oko wpadła mi ta oferta https://allegro.pl/oferta/4x-hydrozel-folia-ochronna-do-xiaomi-mi-band-5-9511310975?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Co o niej sądzicie? Taki hydrożel może się przyjąć?

Link to comment
Share on other sites

W Mi Band 3 nie używałem folii, w przypadku 5 również nie zamierzam. W starej opasce wymieniam tylko pasek przed oddaniem komuś, bo sama pastylka nosi niewiele śladów używania. Początkowo próbowałem używać jakichś folii, ale było z nimi więcej problemów niż korzyści z ich używania.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U mnie się sprawdza najtańsza folia z aliexpress

https://pl.aliexpress.com/item/4000179436403.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.a7975c0f5lrlVz

Ta jest niby do mi banda 4, ale do 5 też pasuje (nie przykrywa tylko zaokrąglonych boków). Ostatnia trzymałą sie prawie rok, wymieniłem tylko dlatego, że się porysowała już. A tak to nie zauważyłem, żeby się odklejała nawet na basenie czy saunie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...