Sign in to follow this  
Warson

Problem z powiadomieniami w N&F oraz Drenaż baterii.

Recommended Posts

Witam, mam problem nie mogę ustawić powiadomień w ten sposób aby wyświetlały zawartość SMS, a np nie chce informacji o messengerze w moim programie N&F mam takie coś tylko: 

A druga sprawa co zrobić aby wszystkie te programy które używają opaski nie drenowały tak drastycznie baterii? 

Screenshot_20200617_121201_com.mc.miband1.jpg

Bez pro to szkoda się męczyć. Jak nie chcesz płacić to wróć na mifit albo amazfit. W nf wejdź w ustawienia - elementy interfejsu. Tam masz suwaczki. Włącz aplikacje. 

Nie drenuje, mam N&F ja od dawna a na 2 innych telefonach działa mifit. Nie zauważyłem żadnego zwiększonego zużycia baterii, jakiegoś wymagającego martwienia się. 

Edited by frrancuz

2 godziny temu, frrancuz napisał:

Bez pro to szkoda się męczyć. Jak nie chcesz płacić to wróć na mifit albo amazfit. W nf wejdź w ustawienia - elementy interfejsu. Tam masz suwaczki. Włącz aplikacje. 

Nie drenuje, mam N&F ja od dawna a na 2 innych telefonach działa mifit. Nie zauważyłem żadnego zwiększonego zużycia baterii, jakiegoś wymagającego martwienia się. 

W elementach interfejsu nie mam opcji włączenia aplikacji do powiadomień... 

Tylko opcje ukrywania startu, tętna itp 

Edited by Warson

Mam pełną wersję  i tam jest opcja. Niestety  nie mam jak sprawdzić wersji demo ze sklepiku. Możliwe, że jest pro potrzebne. 

13 minut temu, frrancuz napisał:

Mam pełną wersję  i tam jest opcja. Niestety  nie mam jak sprawdzić wersji demo ze sklepiku. Możliwe, że jest pro potrzebne. 

Możliwe, ale z drugiej strony dziwne bo powiadomienia np.: Messengera dostaje ale z ukrytą treścią, ale smsy już w ogóle brak...

W zarządzaniu aplikacja(ustawienia telefonu) Wszystkie uprawnienia nadaj. Autostart, wyklucz z oszczędzania. Reboot. Możliwe że nie nadales dostępu do wszystkiego. Niestety, jak wspomniałrm, mam pro i ciężko mi określić co może wersja darmowa. Nie wiem czy to wina wersji czy jakichś ustawień w telefonie. Pokombinuj. Wszystko masz dane?

Screenshot_2020-06-17-17-00-28-826_com.google.android.permissioncontroller.jpg

Edited by frrancuz
  • Like 1