Jump to content

Ikony bez obwódek białych??

Recommended Posts

Witam, nabyłem właśnie xioami redmi note 8 pro. Trzy podstawowe ikony jak zadzwoń, wiadomości i kontakty sa jednego niebieskiego koloru. Jest to kompletne nieporozumienie. W poprzednim stary redmi 4a miałem odpowiednio ikony zielona, żółta i niebieska. Czy da sie to przywrócic??

1 godzinę temu, Piterek25 napisał:

I ikony zostaną?

Tak zostaną, razem z pobranymi motywami. Niedługo dostaniesz aktualizacje romu i motywy będzie można pobierać w naszym regionie.

Przyszła aktualizacja do android 10. Po aktualizacji jest opcja pobierania motywów

Ikony "zadzwoń, wiadomości, kontakty" powinny być rózno kolorowe. A w moim redmi note 8 pro sa niebieskie. Zmieniałem motywy. Dwa motywy w telefonie, trzeci pobrałem. Pokazane niby ze powinny sie zmienic a tu nic. Zmieniaja sie ikony na pulpicie a te trzy główne nie. Jest to mega irytujące

Screenshot_2020-06-10-17-58-57-101_com.miui.home.jpg

Połączyłem wątki. Proszę o nietworzenie nowego tematu, można przecież to poruszyć w już założonym przez Ciebie wcześniej wątku. /Orjon

Edited by Piterek25
13 minut temu, Piterek25 napisał:

Zmieniaja sie ikony na pulpicie a te trzy główne nie.

Bo nie każdy motyw ma Ikony tych aplikacji. W zasadzie większość nie ma, bo te aplikacje są tylko w romach globalnych. Pobierz np motyw New planet, albo White room. Ikony z tych motywów się zmienią.

19 minut temu, Piterek25 napisał:

Tylko pozostałe ikony też i powstały obwódki białe przy ikonach

To pobierz White room, albo sam poszukaj takich które ci pasują. Juz wiesz o co chodzi.