cocoz

Ekran główny - znikające ikony aplikacji

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu na ekranie głównym mam ustawioną szufladę aplikacji. Zauważyłem ostatnio, że po wyjściu z jakiejkolwiek aplikacji do głównego ekranu pokazuje mi się wyłącznie tapeta bez żadnej ikony i praktycznie nic nie mogę zrobić, nawet zadzwonić bo ikona dialera też znika. Restart nie pomaga, w sumie nigdzie też nie czytałem o takim problemie więc będę wdzięczny za pomoc. Jakimś rozwiązaniem byłaby zmiana szuflady aplikacji na zwykły układ, ale szczerze mówiąc już się do szuflady przyzwyczaiłem i wolałbym z tym pozostać. 

31 minut temu, cocoz napisał:

Restart nie pomaga

Zaktualizuj Systemowego menedżera pulpitu. Najlepiej do najnowszej wersji alpha. Na Mi9Lite działa dobrze (najnowsza stabilna się wywala) https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-18-0-1801-04271847-release/miui-system-launcher-alpha-4-18-0-1801-04271847-android-apk-download/

• Like 1

9 godzin temu, FromWP napisał:

Zaktualizuj Systemowego menedżera pulpitu. 

Dziękuję za podpowiedź. Tak zrobię i dam znać czy pomogło :-)

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

• Like 1