Skocz do zawartości

Problem przenoszeniem danych


homman

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem tu o takim problemie już kiedy przenosiłem się z redmi note pro xiaomi eu na mi9T global.
Tam wybierając przenoszenie danych nie kopiowało mi ok 20 aplikacji.

Przeszyłem wgrałem ręcznie.

Obecnie z mi9T przenoszę się na mi note 10. global > global.
I tu przenosi mi max 20 aplikacji z ponad 100 którą mam.

O CO CHODZI? 
Ktoś ma sposób by przenieść aplikacje i wszelkie ustawienia. Najwyraźniej rzecz przez którą wybrałem xiaomi przestała działać.

Drugą kwestią jest przeniesienie tysięcy smsów z dialera xiaomi na googlowski. Szukam sposobu.

 

Dziękuje za pomoc. Dziwne że nie ma tu takich tematów? Jak to podstawy przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, homman napisał:

O CO CHODZI? 

O to, że najwyraźniej niektóre apki mają problem z kompatybilnością i nie chcą się przenieść. Gdybyś w jednym i drugim przypadku miał roota, to dałoby się poradzić jakoś (apka Migrate pozwala przenieść wszystko), ale tak to może być problem.

A co do przeniesienia wiadomości - na Mi Note 10, jak rozumiem, nie masz opcji synchronizacji wiadomości z chmurą Xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jedynie w twoim wątku przeczytałem o tym problemie. I wiadomo że przy titanium bym sobie przeniósł. Może jest jakaś apka bez roota.

2. Mam ? i na nowym i na starym i nie przenosi ci danych na nowe.

Poprawka już wiem o co chodzi. Powinno przenieść przy zmianie sim do nowego tel.

 

Coraz bardziej się zastanawiam nad powrotem do xiaomi.eu.... ale mi się po prostu nie chce. Przyzwyczaiłem się że do 4 5 tel wstecz 1 kliknięcie 2h i wszystko przeniesione. Za jakiś czas xiaomi znów coś zmieni i znowu będzie problem.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dzidexx napisał:

Ja używam kopii i przywracania na koncie Google. "Xiaomi backup lokalny" podobno działa dobrze.

SMS'y - SMS backup & restore ze sklepu.

@homman

Nie załapałem. 

Jaki xiaomi backup lokalny?

A ok już wiem o co ci chodzi. 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jak kopiowałeś dawniej z dialera miui na miui nie było absolutnie z tym problemow i albo same się ściągały z chmury albo przy przenoszeniu danych.

sms backup and restore tez zawsze kopiował.

 

Pozostaje wgranie miui polska i nie będzie problemów.

Tylko że za kolejny rok czy dwa xiaomi raczej zostanie na dialerze googlowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...