Skocz do zawartości

Nie działa zdalne otwieranie Paczkomatu inpost


dworak21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z aplikacja inpost mam ustawioną opcje dostępu do lokalizacji jednak nie otwiera mi zdalnie Paczkomatu wcześniej niby wszystko działało lokalizację włączam jednak w aplikacji jak w wchodzę w lokalizację Paczkomatu to pokazuje mi niby że jestem w Warszawie mimo że jestem 200 km od Warszawy w drugim telefonie redmi 3x lokalizacja pokazuje miejsce gdzie jest paczkomat czyli dobrze co może być nie tak?  Odinstalowałem czyściłem pamięć aplikacji i nic to nie zmienia dalej nie otwiera i zła lokalizacja miał ktoś podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mrosi napisał:

Wyczyść dane aplikacji InPost i ponownie ją skonfiguruj, przy włączonym GPS na pasku (jeśli włączasz przez panel Google, wybierz "wysoka dokładność")..

Pisałem że już tak robiłem nic to nie dało dziś zrobiłem to po raz kolejny z włączonym GPS dalej bez zmian 

Screenshot_2020-03-27-18-53-51-884_com.android.systemui.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wcześniej kod zabezpieczenia ekranu blokady, czyli hasło. Czy to w postaci cyfr, liter, czy rysunku. Jeśli resetowałeś telefon, o to właśnie hasło pyta telefon. Dopóki sobie tego nie przypomnisz - nic nie zrobisz. Ewentualnie możesz odesłać do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...