Jump to content

Aktualizacja do MIUI Global 11.0.6 i brak NFC


jaq71
 Share

Recommended Posts

Wersja Global, tel bez root'a. Płatności via NFC i GPay. Przed aktualizacją NFC działało poprawnie, bez zająknięcia. Karty można było dodać, nie było żadnych problemów.

Po aktualizacji wszystkie usługi działały poprawnie, NFC niestety nie. Oczywiście zgodnie z sugestiami z forów sprawdzałem czy nie mam zrootowanego (bo wtedy mogą być problemy), przestawiałem w ustawieniach NFC opcję na HCE, kasowałem karty i reinstalowałem GPay'a, miałem problem z dodaniem nowych kart, dodałem karty via www googla i dopiero zaczął się cyrk z próbą powiedzenia sms'em kart w bankach - każde potwierdzenie szło na inny (nie mój) numer komórkowy.

Aż trafiłem na forum italiańskie gdzie koleś co prawda z lekko innym modelem Xiao miał ten problem i... przywrócił tel do fabrycznych i jak ręką odjął. Skracając historię - i mnie pomogło.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No mam taki sam problem nie wiem czy NFC działało bo jak kupiłam nowy to zaktualizowałam od razu  i NFC w ogóle teraz nie działa ani płatności ani dane nic nawet nie zamruczy spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne jutro jeszcze poczekam aż fachowiec ze sklepu spyta swoich serwisantów o co kaman i gdyby pomogło napisze co i jak bo nie może być tak że aktualizacja do MIUI 11 wykasuje NFC

Edited by malutka
nie dokończony post
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...