Skocz do zawartości

Brak Numerów Imei I Sn Na Opakowaniu Xiaomi Mi3


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Dzisiaj odebrałem po dwóch tygodniach od zakupu w Chińskim sklepie Fastcardtech.com tel. Xiaomi MI3 

​ale od razu zauważyłem przy rozpakowywaniu dziwne rzeczy ,otóż :

1-  Pudełko nie było we foli

2-  Na pudełku nie było naklejki z numerami IMEI i SN

3-  Z tyłu na telefonie nie było naklejki certyfikatu.

4-  Telefon co chwilę się rozłącza z PC- tem poprzez kabel USB..

​Pozostałe rzeczy wyglądają normalnie np. telefon sprawdziłem programem "AnTuTu Officer" do (niby) wykrywania podróbek i telefon niby jest oryginalny.

W AnTuTu Benchmark wyszło mu aż ponad 45ooo to chyba trochę za dużo ? W CPU-Z też wszystkie podzespoły wyglądają normalnie więc wgrywać Polski room MIUIPolska V5 ?

Czy telefon od razu odsyłać z powrotem do Chin ?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

2086137_Screenshot_2015-03-21-19-19-56.p2086141_Screenshot_2015-03-21-20-22-39.p2086144_Screenshot_2015-03-21-20-23-00.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że telefon sprawdziłem na stronie http://www.imei.info/  numerem IMEI po wklepaniu   *#06# i ukazała mi się tam cała jego specyfikacja więc to może krok w dobrą stronę że nie jest podrobiony.

No ale jeszcze nie widziałem w sieci osoby z podobnym problemem żeby dostała telefon bez numerów IMEI i SN.

2086652_Blacklist.PNG


Dodam że telefon sprawdziłem na stronie http://www.imei.info/  numerem IMEI po wklepaniu   *#06# i ukazała mi się tam cała jego specyfikacja więc to może krok w dobrą stronę że nie jest podrobiony.

No ale jeszcze nie widziałem w sieci osoby z podobnym problemem żeby dostała telefon bez numerów IMEI i SN.2086667_Blacklist.PNG

2086667_Blacklist.PNG


SoRRy że się trzy takie same fotki wkleiły ale jak je wklejałem to administrator w tym samym czasie przeniósł mój post do innego działu i się tak własnie porobiło wiec jeszcze raz SoRRy.

I wielkie dzięki za bardzo pomocne mi odpowiedzi ,zaraz zainstaluje ten program MiPhone Manager.


Ja w telefonie miałem tylko trzy języki dwa azjatyckie i trzeci angielski więc chyba wybrać drugą metodę aktualizacji z Mi Recovery.?

​W sumie nigdy tego nie robiłem i mam trochę styki ale biorę się za to ,co będzie to będzie.


Znalazłem całkiem fajna stronę do wykrycia fałszywki i chyba tam mój fon powinien przejść pozytywnie test.

http://en.miui.com/thread-17015-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK ,wgrałem najnowszą wersje rozwojowa MIUI V6 i telefon chodzi jak żyleta a już myślałem że to raczej podróba.


Przy okazji chciał bym się zapytać o pewne dodatkowe funkcje które zakupiłem dodatkowo do telefonu ,dokładnie wyglądają tak :

 

4GB 3D Game App Download [+U$ 1.99]

 

8GB 3D Game App Download [+U$ 2.99]

 

Gdzieś przeczytałem że jest jakaś blokada na androida w instalowaniu dużych plików i pomyślałem że te opcje mogą być czymś takim jak odblokowanie czegoś.

Ale po co by w tedy kupować 4GB z koro już jest 8GB więc jest to coś innego. Jak widać kompletnie nie mam pojęcia co to jest wiec potrzebuje znowu Waszej pomocy.  Oto screen 

2099496_Opcje.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na telefonie żadnych gier ani linków. 

I dziwne jest to że jest 4GB i 8GB  bo jak bym miał zakupić jakiś kredyt na gry to by było albo za 4GB albo za 8GB  albo 12GB a nie 4GB + 8GB. 

Zresztą najlepiej zrobię jak się spytam żółtka.

Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...