Skocz do zawartości

Mi True Wireless Earbuds nie można odebrać połączenia oraz prowadzić rozmowy


pobor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przede wszystkim mam nadzieję, że wybrałem dobry dział forum., gdyby nie to proszę o moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

Od listopada 2019 r. posiadam słuchawki Mi True Wireless Earbuds, model TWSEJ02LM. Od jakiegoś tygodnia mam z nimi problem, nie wiem czy przestał działać mikrofon, czy słuchawki przestały obsługiwać połączenia telefoniczne. W ustawieniach bluetooth wszystko ustawione jak było dotychczas (zdjęcie nr 1 w załączeniu), ale nie mogę odebrać  połączenia za pomocą słuchawek, ani gdy wybieram numer nic nie słychać. Dźwięki multimediów działają bez zarzutu. Próbowałem resetować słuchawki, ponownie je parować, ale po ponowny parowaniu opcja rozmów telefonicznych (włącznik) świeci się na szaro i nie da się włączyć. Wcześniej z tymi słuchawkami miałem problem polegający na nieładowaniu się w case jednej ze słuchawek, na szczęście po wyczyszczeniu styków udało mi się temu zaradzić.

Uprzejmie proszę o pomoc w jaki sposób przywrócić opcje rozmów telefonicznych, bo próbowałem już wszystkiego, ale słuchawki bez opcji rozmów telefonicznych tracą dla mnie wiekszość zastosowań.

Nie wiem czy to ważne, ale słuchawki są sparowane z telefonem Huawei P10.

Screenshot_20200110_174846_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Cześć wszystkim! Moje słuchawki Earbus Basic 2 w modelu TWSEJ061LS również ześwirowały przy połączeniach telefonicznych - podczas rozmów nie słychać rozmówcy, mikrofon działa. W innych sytuacjach słuchawki działają poprawnie. Wszelkie próby resetowania, ponownego parowania nie przyniosły rezultatu. Problem występuje. Co z nim zrobić? Wyrzucić i kupić inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Mi True Wireless Earbuds nie można odebrać połączenia oraz prowadzić rozmowy
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...