Jump to content

MI 9T PRO zielona animacja odcisku palca jak wylączyć?

xpx
 Share

Recommended Posts

Witam

Wgrałem MIUI Polska, na globalu występuje ten sam "problem", mianowicie pod odciskiem palca świeci na maksymalnej jasności zielone kółko. Martwię się, że po roku wypali dziurę w ekranie. Dodam, że obniżenie jasności ekranu nie skutkuje obniżeniem jasności kółka.

Tak przy okazji z innej beczki pytanie: Czy działa wifi calling i WoLTE na MIUI Polska?

Pozdrawiam

Mariusz

Zielone kółko zawsze zostaje pomimo zmiany animacji. Już próbowałem na wszystkich wariantach. Na razie odblokowuję wzorem. Miałem szajsung s1, s2, s3, wszystkie już po roku wykazywały pierwsze objawy wypalenia, nie chcę ryzykować. Wygląda to na specjalne działanie xiaomi na szkodę klienta.

Od 1sek podświetlenia ekranu raz na 1-2h nic Ci się nie wypali... Chyba, że telefon odblokowujesz co 30sekund, wtedy rzeczywiście masz problem, ale nie wiem czy to na pewno problem z zielonym podświetleniem... Wyłączyć tego nie wyłączysz...

• Like 1

A co z telefonem w kieszeni kiedy dotykasz udem przez material wyświetlacza i wtedy ekran się podświetla co chwile. A u siebie zauważyłem że lekki ruch telefonem i już podświetla się czytnik linii papilarnych. Ogólnie nie chce wyłączać AoD oraz podświetlania czytnika.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka