Jump to content

Recommended Posts

Witam posiadam od pół roku Mi9Se ale jakiś czas temu zorientowałem się że nie działają mi słuchawki przez dołączona w zestawie przejściówkę . Nie było by problemu bo rzadko korzystam ze słuchawek na kablu. Używam słuchawek bluetooth.  Ale jest jeszcze jeden szczegół nie działa mi opcja szybkiego ładowania . Możliwe że padł port ? Dodam że port nigdy nie był wyginany ani nic z tych rzeczy.  Oddać na gwarancję ? Hmm , podejrzewam że z gwarancją będzie problem ponieważ nie otrzymałem paragonu jak kupywalem telefon przez alledrogo . Sprzedawca nie odbiera telefonu a jego konto nie istnieje.  Pomóżcie ? 

Edited by kobiel220
Link to post
Share on other sites

Przejściówkę sprawdź inna, kabel i ładowarkę. Te co są dodawane są kiepskie. Padła mi, padła koledze.. Szybkie ładowanie może być z winy kabla, ładowarki albo sprzedający zostawił sobie lepszy kabel/ładowarkę a dał zwykłą do zestawu. Obecnie to dość popularne bo mało ludzi wie o tym że są "lepsze" ładowarki i nawet nie zwraca na to uwagi.

Paragonu brak, konta brak. Nic nie zrobisz. Nawet allegro nie pomoże. Jest kupa takich "sklepow" na allegro, co działają kilka m-cy i znikają. Niestety. Jak działa to działa, a jak coś się zepsuje to trzeba sobie radzić samemu. 

Link to post
Share on other sites

@dzidexx Nie będę nic zgłaszał na policję moim zdaniem szkoda zachodu . Da się żyć z tymi usterkami , to że słuchawki nie działają może być ale wkurza mnie to że nie ma szybkiego ładowania na czym mi zależy , bo ładować telefon 3h a 1.5h to jest różnica . 

@frrancuz Przejściówkę sprawdzałem u kolegi i działa .Na pewno brak szybkiego ładowania nie jest związany z ładowarką , bo ładowałem ładowarka kolegi i brak efektu . No będę musiał sobie poradzić na własną rękę. Orientuje się ktoś ile może kosztować naprawa portu usb-c lub samego szybkiego ładowania ? 

 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

To ja się podepnę. Może ktoś ma wiedzę od czego zależne jest szybkie ładowanie?

U mnie od tygodnia telefon ładuje się albo z szybkim ładowaniem, albo powoli. Ładowarki oryginalne, dwie. Ładowanie zaczyna się normalnie - szybkie ( dwie błyskawice w rogu ekranu) aplikacja ampere pokazuje ponad 1000 mA. Po chwili dźwięk jakbym podłączył ładowarkę od nowa( telefon leży nieruchomo) prąd spada do ~700mA i ładowanie trwa ~4 godz.

Gniazdo wyczyszczone, ładowarki ładują inne telefony w trybie szybkim. 

Soft global stable, szukać bardziej po stronie softu czy hardu?

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...