Skocz do zawartości

Jak sobie poradzić z niechcianymi kontaktami ?


color1

Rekomendowane odpowiedzi

MIUI Global (Mi 9 Lite) i ta wredna aplikacja dialer/kontakty od Googla, sieć Play i pierdylion kontaktów, wydawać by się mogło pochodzących z karty SIM ale przy edycji kontaktu podaje, że zapisano w  konto Xiaomi (choć synchro mam wyłączone). Kasowanie z palca nic nie daje bo po restarcie telefonu albo nawet bez restartu a samoistnie po jakimś czasie, znów się nie wiadomo skąd pojawiają (tzn wiadomo - to kontakty SDN)

Nie widzę możliwości ustawienia jakie kontakty mają być wyświetlane...

Edytowane przez color1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy chodzi Ci o kontakty SDN? Czyli badziewie od operatora typu Horoskop, Pogoda, Infolinia itp?

Ja sobie z nimi poradziłem w ten sposób, że zainstalowałem z pliku APK Dialer od Xiaomi, włączyłem widoczność wszystkich kontaktów, pousuwałem zbędne śmieci, odznaczyłem wyświetlanie kontaktów SIM a następnie odinstalowałem tą aplikację i wróciłem do używania Dialera od Google. Trochę pokrętna metoda ale póki co działa.

Wcześniej myślałem że roztrzaskam telefon jak po każdym usunięciu a następnie uruchomieniu w Kontaktach od Googla pojawiały się te śmieciowe kontakty z karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...