Skocz do zawartości

Brak agregacji pasm LTE+


w.swierk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zauważyłem że mój Mi A3 przestał obsługiwać agregacje pasm lte, program netmonster pokazuje że telefon próbuje się połączyć na kilku częstotliwościach ale bez efektu.

Przełożyłem moją kartę sim do innego telefonu i agregacja działa stabilnie, więc nie jest to problem z siecią.

BTS w pobliżu mnie działają w 3\4 częstotliwociach, telefon żony nie ma problemu z agregacją.

Czy inni posiadacze tego modelu mogą mi napisać czy łapią LTE+ ??

Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?

Mi A3 w wersji EU

Edytowane przez w.swierk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzebuję temat, bo mam w telefonie żony ten sam, albo bardzo podobny problem.

Tj. jeżeli przełączę tryb sieci na LTE/3G/2G, to telefon trafi kompletnie zasięg i nie można się połączyć z żadną siecią - pomaga tylko ręczny wybór jakiejkolwiek sieci 3G, albo ustawienie trybu 3G/2G (wówczas z automatu łączy się z dowolną siecią 3G).

Najdziwniejsze jest że problem występuje przez większość czasu... Ale nie zawsze.
Czasami złapie na chwilę połączenie z siecią LTE (i sam zasięg nie jest problemem, bo na dowolnym innym telefonie mam full zasięg), ale chwilę później problem wraca - kompletny brak połączenia z jakąkolwiek siecią (nie ważne czy 4G, czy 3G).


Temat widzę że jest dosyć stary, więc pytanie, czy znalazł ktoś w międzyczasie rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Odgrzebuję temat bo nadal jest aktualny.

W domu posiadam 3 telefony Xiaomi i wszystkie w Orange.

Mi a3 ma może pół roku i z dnia na dzień stracił LTE. Na górnej belce zamiast LTE pokazuje 4g, natomiast samo LTE nie działa.

Telefon resetowany, ustawienia robione ręcznie i nic.

Karta w porządku. Pozostałe telefony z moją kartą działają bez zarzutu. Natomiast mi a3 nie działa na mojej karcie i żadnej innej.

Wiozę do reklamacji. Dziwna sprawa. Stary redmi note 4 i redmi 7 nie ma problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...