Jump to content

Gdzie najlepiej kupić Mi9T Pro?

fReakinbtch
 Share

Recommended Posts

Witam, gdzie najlepiej kupić Mi9T Pro?(global czy EU) Chodzi mi o to żebym mógł bezproblemowo zainstalować soft w którym nie będę miał problemów z Always On Display(chyba że kupię gdzieś z rozwiązanym problemem), automatyczne aktualizacje MIUI i androida. Czy kupując np od bestcena na allegro będzie ok? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

12 godzin temu, fReakinbtch napisał:

..Chodzi mi o to żebym mógł bezproblemowo zainstalować soft w którym nie będę miał problemów z Always On Display(chyba że kupię gdzieś z rozwiązanym problemem)....

Ale o jakim problemie mówisz? siedzę na Globalu (czekam na unlock bootloadera jeszcze 3h :D ) i AoD działa idealnie!

12 godzin temu, fReakinbtch napisał:

.... Czy kupując np od bestcena na allegro będzie ok? ..

BC ok, sam kupowałem Note9 u nich, z gwarancją nie miałem problemu na terenie polski. Pamiętaj jedynie, że masz u nich FV bez vat.

3 godziny temu, S3V3N napisał:

Ale o jakim problemie mówisz? siedzę na Globalu (czekam na unlock bootloadera jeszcze 3h :D ) i AoD działa idealnie!

Chodzi mi o problem z nie wyświetlającymi się powiadomieniami sms, połączeń czy fb. Prawda to? Mam zamiar przesiąść się z Lg G6 a tutaj to naprawdę dobrze działa.