Jump to content

Jak to jest z AOD?


jasiek60
 Share

Recommended Posts

Wybaczcie, może naiwne pytania, ale nie mogę sobie poradzić.

1. Wchodzę w zegarku do ustawień AOD i widzę, że można wybrać albo tarczę cyfrową, albo ze wskazówkami, albo w ogóle żadnej tarczy nie wyświetlać. Czy jest możliwość w tym miejscu wybrania do wyświetlenia podczas bezczynności innej tarczy? Można wgrać tarczę, która będzie wyświetlana podczas tych 8 sekund aktywności, a czy można zmienić tarcze "wygaszaczowe", oryginalna jest wstrętna?

2. U mnie jest tak, że odłożony zegarek wyświetla przez kilka sekund wybraną tarczę "główną", po czym przechodzi do tarczy AOD. Niestety, po niedługim czasie ta tarcza znika, a zegarek robi się czarny, nie ma żadnego AOD. Czy ta tarcza może być wyświetlana cały czas? Nie śpię w zegarku, a chciałbym w nocy mieć możliwość kontroli godziny. Da się to ogarnąć?

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ad 1. Tarcza AOD musi być odpowiednio przygotowana... jest ciemniejsza, ma mniej  danych i co najważniejsze, jej elementy nie mogą wyświetlać się ciągle w tym samym miejscu (by nie wypalać amoleda), nie da się więć jej zmienić (choć technicznie powinnoo to być możliwe).  BTW wg mnie nie jest zła wizualnie, ale to kwestia gustu.

Ad 2. Jak używałe GTRa też wy swietlała mi się cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że coś zmienili, bo po pierwsze, tarcza jest inna, niż na niektórych zdjęciach, nie składa się z obwódek cyfr, tylko przypomina tą z bip-a. Godziny u góry i minuty na dole. A po ok. 5 minutach znika. Czyli "taki prawie" AOD.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia. Zegarek kupiony przez saturn.de, udało się go sparować, tyle, że AOD działa kilka minut. Czy jestem jedyny? Chyba nie, znalazłem na niemieckim forum, polecam przetłumaczyć translatorem, idzie zrozumieć: https://www.mi-forum.net/threads/aod-geht-abends-aus.8779/ 

Właśnie się aktualizuje, nowe firmware, ciekawe, czy coś zmieni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...