Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

Nie mogę ustawić nic w" karta sim preferowana dla połączenia" - jest to na jasnoszaro i nie da się wejść.

internet jest ustawiony jako plus- taką mam kartę

to chyba mi powoduje że z książki telefonicznej nie mogę nigdzie zadzwonić - jedynie nr wpisany z palca jest wybierany i jest połączenie

Opublikowano
49 minut temu, wyspa100 napisał:

Nie mogę ustawić nic w" karta sim preferowana dla połączenia" - jest to na jasnoszaro i nie da się wejść.

To działa tylko wtedy jak masz dwie karty włożone. Jak masz jedną to ona jest preferowana i nie ma wyboru.

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...