Skocz do zawartości

wyspa100

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wyspa100

  1. witam. Nie mogę ustawić nic w" karta sim preferowana dla połączenia" - jest to na jasnoszaro i nie da się wejść. internet jest ustawiony jako plus- taką mam kartę to chyba mi powoduje że z książki telefonicznej nie mogę nigdzie zadzwonić - jedynie nr wpisany z palca jest wybierany i jest połączenie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...