witam.
Nie mogę ustawić nic w" karta sim preferowana dla połączenia" - jest to na jasnoszaro i nie da się wejść.
internet jest ustawiony jako plus- taką mam kartę
to chyba mi powoduje że z książki telefonicznej nie mogę nigdzie zadzwonić - jedynie nr wpisany z palca jest wybierany i jest połączenie