Skocz do zawartości

Problemy z rebuild'em 9.9.26 (MIUI 11)


Konrad1978

Rekomendowane odpowiedzi

 

A ja wgrałem tego (chyba) rebiuild'a 9.9.26 i 0 GŁOSU W GŁOŚNICZKU DO ROZMÓW, muszę nacisnąć czerwoną słuchawkę zestawu głośnomówiącego by słyszeć rozmówcę. Nie to, że słyszę rozmówcę ale cicho, W OGÓLE GO W GŁOŚNICZKU GÓRNYM NIE SŁYSZĘ. Nie wiem czy to awaria głośniczka czy coś jest namieszane w sofcie. Po 7-mej robię Factory reset i wracam do normalnej wersji 9.9.26 a jak to nie pomoże (odpukać) to wracam do dyszki niestety :( Nie może tak być, że rozmówcę mam tylko na głośnomówiącym i wszyscy słyszą o czym rozmawiamy. 

Wróciłem do MIUI 10 i tez to samo czyli AWARIA GŁOŚNICZKA :( No więc mam prośbę: zrobiłem oczywiście root'a i odblokowałem bootloadera by móc instalować MIUI 11. Jak teraz to wszystko polikwidować, znaczy jak znowu ZABLOKOWAĆ BOOTLOADER'A (bo tel jest nowy, ma kilka miesięcy dopiero) i chcę by mi głośniczek na gwarancji i za darmo naprawili - by się nie skapnęli, że szperałem w telu?

Edytowane przez Konrad1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Dziś jestem sam w domu i zrobiłem przed chwilą test głośniczka, mikrofonu (tego górnego). Uruchomiłem na Windows 10 apkę Metro Open FM (by cały czas grała muzyczka). 

  1.  Zadzwoniłem z komórki na stacjonarny (bezprzewodowy). Słuchawkę położyłem przy grających głośnikach i wyszedłem z komórką do innego pokoju. Nic nie było słychać gdy odebrałem normalnie. Dopiero gdy nacisnąłem ,,zestaw głośnomówiący" to było muzyczkę słychać. Znaczy gdy ja dzwonię z komórki do kogoś to BEZ KLIKNIĘCIA NA ,ZESTAW GŁOŚNOMÓWIACY"  NIC DOSŁOWNIE NIE SŁYCHAĆ, nawet sygnału nawiązywania połączenia, tego: biiip, biiiip, biiiip, biiip. A gdy kliknę ,,zestaw głośnomówiący" to wszystko słychać: biiip, biiip, biiip, biip i głos rozmówcy też i osoba po drugiej stronie też mnie słyszy. 
  2.  Zrobiłem więc sytuację odwrotną. Ze stacjonarnego (bezprzewodowego) zadzwoniłem na komórkę  i telefon stacjonarny (bezprzewodowy)  położyłem przy grających głośnikach. Z komórką wyszedłem do innego pokoju i odebrałem na niej połączenie. I tu zonk: BYŁO SŁYCAHĆ MUZYCZKĘ.

Nie rozumiem nic. Gdyby mikrofon/głośniczek do rozmów (ten górny) był zepsuty to przecież w sytuacji nr 2. też by było cicho, nie zbierałby dźwięków z otoczenia. Tymczasem jest tak, że gdy JA DZWONIĘ to cisza a gdy do mnie to działa. Czemu tylko w jedną stronę? I jak to naprawić? 

Edytowane przez Konrad1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEZUMI (SMOD) - znaczy mam na MIF zrobić samo czyszczenie BEZ WRYWANIA SOFTU (w tuturialu jest by wgrać soft) i na taki bezsystemowy tel wgrać MIUI 11 od Was? Czy inaczej: poprzez MIF wgrać jednak soft (jakj w tutce) i dopiero po wgraniu softu tamtego wgrać Wasz? 

Edytowane przez Konrad1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...