Skocz do zawartości

Temperatura baterii problem.


sebek123hg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kilka dni temu zakupiłem nowy Xiaomi Mi 9 przez xkom. Na antutu benchmark pojawia się informacja o baterii.

Podczas ładowania temperatura baterii osiąga około 36-37 stopni celciusza, podczas przeglądania internetu wynosi około 33-34 stopni, natomiast podczas grania ok 37-39. Czy te temperatury są prawidłowe? Niekiedy temperatury są niższe, ale nigdy podczas używania telefonu nie zeszły poniżej 30 stopni.

Zależy mi na tym ponieważ chciałbym wreszcie zadbać o telefon, dlatego ładuje go od 30% do 80% oraz nie używam go podczas ładowania by osiągnąć jak najmniejsze cykle. Dzisiaj zrobiłem stress test na antutu benchmark i uzyskałem temp baterii 40 stopni. Mógłby ktoś z was porównać moje wyniki do swoich oraz zinterpretować moje wyniki? Z góry dzięki za odpowiedzi

Screenshot_2019-09-27-11-54-26-636_com.antutu.ABenchMark.pngScreenshot_2019-09-27-11-54-33-653_com.antutu.ABenchMark.pngScreenshot_2019-09-27-11-54-48-358_com.antutu.ABenchMark.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się przekłada tak jak włożenie telefonu do etui. Moje pytanie wynika czysto z niewiedzy odnośnie temperatury jakie ten telefon może osiągać, ponieważ na poprzednich telefonach mi jakoś nie zależało. Dopiero gdy w poprzednim telefonie baterie musiałem ładować 3x dziennie, oraz telefon był tak gorący, że się dotknąć nie dało, zacząłem doceniać istote dbania o telefon. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka masz temperaturę ciała? Szkodzi ci ona? Myślisz, że nie przekłada się ona na temperaturę urządzenia w ręku? A te 30 stopni podczas ładowania to w bajki włożyć można, chyba że to forum z Syberii albo innej Grenlandii
Żadne bajki. Telefon podłączony przy stanie baterii 20%. Z tym, że ładowarka 5V.
28.5 °Ce2b197c17beaf14b1e18aaf510ec0f2d.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...