Rentorek

Procentowy wskaźnik baterii

Recommended Posts

Witam.

W nowych odsłonach MIUI zniknęła możliwość ustawienia procentowego wskaźnika baterii wyświetlanego obok ikony baterii, nie chodzi mi o procenty wyświetlane w ikonie baterii gdyż jest ona dla mnie mało czytelna. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość ustawienia tych procentów w najnowszej wersji MIUI Global bez roota, czy jakaś aplikacja, ew. jak odblokuje bootloader i wygram Xiaomi.eu będę miał taką możliwość?.

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Ja mam tak 

Weather & Clock Widget  IMG_20190917_064228.thumb.jpg.3f652db819f1c2d33a1cef3ac4b99776.jpg
Nie chodzi mi o widget, a o cyfrowy wskaźnik procentów na status bar który masz po prawej stronie

Jaki soft? 
Wersja softu MIUI Global 10.3.5 Stabilna 10.3.5.0 (PEDMIXM)

Ja w swoim mam najnowszy miui polska stable i nie ma możliwości procentów baterii obok a tylko w samej ikonie baterii jak mialem kiedyś miui global beta była możliwość procentów obok.

Jaki motyw? 
Bo u mnie nie ma takiej opcji.. Soft ten sam 10.3.5.
Screenshot_2019-09-24-18-19-34-340_com.android.settings.thumb.png.ee80c59292a1e703746c5c1a855b89c9.png
Wiem że nie ma takiej opcji w tym sofcie. Chodziło mi o to czy macie jakiś pomysły jak takie procenty uzyskać. Pozostaje chyba czekać na MIUI 11, gdzieś widziałem na filmiku że będzie taka możliwość