Skocz do zawartości

Xiaomi redmi 6 note pro problem z głośnikiem podczas rozmów


Adi932

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc :) 

mam następujący problem z Xiaomi redmi 6 note pro. Pojawiły się problemy z głośnikiem w trakcie rozmów. Mianowicie rozmówca słyszy mnie jasno i wyraźnie, ja natomiast nie słyszę nic. Co dziwne kiedy korzystam z facebooka, Whatsapp czy Skype wszystko działa pico belo. Widziałem że problem może mieć związek z portem na głośniki ale ikonka przestaje świecić się kiedy głośniki wyjmuje, ogólnie ten problem raczej wykluczam. Może ktoś miał taki kłopot ? Bądź wie co może to być i czy niezbędne będzie oddanie telefonu na gwarancję, czy też jest to jakiś mały problem z którym poradzę sobie sam :) 

 

pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Adi932 napisał:

Mianowicie rozmówca słyszy mnie jasno i wyraźnie, ja natomiast nie słyszę nic.

Wygląda to na uszkodzenie głośnika do rozmów, tego u góry.

1 godzinę temu, Adi932 napisał:

Co dziwne kiedy korzystam z facebooka, Whatsapp czy Skype wszystko działa pico belo.

Rozumiem, bo niejasno piszesz, że słychać rozmówcę w trybie głośnomówiącym? Jeśli tak to znaczy, że głośnik do multimediów jest sprawny, ten u dołu.

1 godzinę temu, Adi932 napisał:

Widziałem że problem może mieć związek z portem na głośniki ale ikonka przestaje świecić się kiedy głośniki wyjmuje, ogólnie ten problem raczej wykluczam.

A tego to już całkiem nie kumam, wyjmujesz głośnik? Otwierasz obudowę? Odkręcasz płytkę i wyciągasz głośnik?

Domyślam się, że piszesz o słuchawkach ale one nijak się nie mają do słyszalności rozmówcy podczas dzwonienia.

Wymiana głośnika do rozmów nie jest skomplikowana ale trzeba mieć trochę doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...