Skocz do zawartości

Redmi 2 1Gb Ram Wrażenia :)


dyzio

Rekomendowane odpowiedzi

W cenie 550zł (z VAT który jednak coś "wyniesie", a raczej wniesie), Xiaomi robi najlepsze smarty i zdania nie zmienię i nie dlatego, że jestem "kolejnym fanbojem chroniacym swojego ulubieńca", a dlatego, że sprawdziłem wszystkie + i - i RedMi 2 wychodzi na największy "+"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chcę kupić nowy telefon mojej mamuśce bo widzę jak się męczy na starym z klapką i zastanawiam się nad Redmi 2. Myślicie że to dobry telefon dla osoby która nigdy w życiu nie miała dotykowca? Czy samo MIUI jest dobre dla osób starszych które z technologią są na bakier? Czy może jednak lepsza była by taka Lumia 640? Chociaż wolał bym Redmi 2 tylko boję się że rzuci nim o ścianę :) I jeśli nie będzie na nim pierdyrialda aplikacji to wystarczy wersja z 1GB ram?

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli MIUI to jednak polecam 2Gb RAM :P. Jeżeli pokażesz jej gdzie co ma, a na głównym ekranie zostawisz tylko to co potrzebne to bardzo szybko się na MIUI odnajdzie :P. Chociaż jeżeli nie zawali się 1Gb wersji masą aplikacji to też powinna ładnie śmigać :P ja sobie radziłem na 1Gb, a jednak apek troszku mam :P

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli MIUI to jednak polecam 2Gb RAM . Jeżeli pokażesz jej gdzie co ma, a na głównym ekranie zostawisz tylko to co potrzebne to bardzo szybko się na MIUI odnajdzie . Chociaż jeżeli nie zawali się 1Gb wersji masą aplikacji to też powinna ładnie śmigać ja sobie radziłem na 1Gb, a jednak apek troszku mam

Hmmm w sumie jak się ustawi tylko jeden ekran główny i wszystko wcześniej ustawi to takie MIUI może być bardzo łatwe i przyjemne w użytkowaniu. Będę musiał się nad tym zastanowić i dać jej swój telefon do zabawy. :) Bo taka wersja z 1Gb ramu w sumie by wystarczyła tak myślę...

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę pomóżcie dobrą radą, czy poniższa aukcja u Glodway'a dotyczy wersji z wszystkimi pasmami potrzebnymi w Polsce?

Chciałbym mieć pewność przed zakupem, z góry dzięki za pomoc

 

redmi 2 1gb

Jeżeli chodzi o samą aukcje to wygląda na to, że posiada on 900Hz, ale ja bym pisał do nich z prośbą o zdjęcie z pudełka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
8 minut temu, Damian7162 napisał:

1. 900Hz WCDMA 2014811.

2. 850Hz WCDMA 2014813.

Oba są na "Polskę", tylko 811 ma wszystkie pasma, a 813 nie ma pasma 900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spece od Redmi 2. Pytanko mam. Myślę o takim fonie dla dziecka. W rachubę wchodzi wersja FDD, 1GB RAM. Tak, tak, wiem że 2GB byloby lepiej ale dziecko nie ma jakiś super wymagań typu fejsy, messengery, nawigacje i inne kosmiczne wynalazki. Czasem jakas gierka, YT, TVN Player, apka do kamerki YI, Internet. Miło by było jakby płynnie działał motyw Snow Fairy. Czyli reasumując, raczej normalne użytkowanie telefonu. Co myślicie ? Nada się ? Którą wersję MIUI polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece od Redmi 2. Pytanko mam. Myślę o takim fonie dla dziecka. W rachubę wchodzi wersja FDD, 1GB RAM. Tak, tak, wiem że 2GB byloby lepiej ale dziecko nie ma jakiś super wymagań typu fejsy, messengery, nawigacje i inne kosmiczne wynalazki. Czasem jakas gierka, YT, TVN Player, apka do kamerki YI, Internet. Miło by było jakby płynnie działał motyw Snow Fairy. Czyli reasumując, raczej normalne użytkowanie telefonu. Co myślicie ? Nada się ? Którą wersję MIUI polecacie ?

Kupiłem swojej mamie wersję 1GB i działa to jak marzenie. Tyle że ona tam praktycznie nic nie ma. Więc do używania takiego super podstawowego to wystarczy :)

Swypnięte z Note LTE :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielonyBB napisał:

Spece od Redmi 2. Pytanko mam. Myślę o takim fonie dla dziecka. W rachubę wchodzi wersja FDD, 1GB RAM. Tak, tak, wiem że 2GB byloby lepiej ale dziecko nie ma jakiś super wymagań typu fejsy, messengery, nawigacje i inne kosmiczne wynalazki. Czasem jakas gierka, YT, TVN Player, apka do kamerki YI, Internet. Miło by było jakby płynnie działał motyw Snow Fairy. Czyli reasumując, raczej normalne użytkowanie telefonu. Co myślicie ? Nada się ? Którą wersję MIUI polecacie ?

Snow Fairy działa tam lepiej niż na Mi4 (sprawdziłem), w/w apki też śmigają, a do podstawowego użytkowania ideał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam czy nada się dla osoby która pierwszy raz posiądzie smartfona, i wydaje mi się że oprócz internetu, pisania smsów i dzwonienian ie bedzie za wiele korzystał z innych apek. Obecnie kosztuje 400- 350 zł wiec oferta wydaje się całkiem niezła
Miałem Redmi 2 jednak po przejsciu na miui 7 pojawiły sie problemy z płynnością i liczą że aktualizację to naprawią, meczyłem się i pozostał niesmak
Głównie chodzi mi o wytrzymałość mój z szkłem hartowanym i silikonywymi pleckami (a te jak wiadomo aż dobrze nie chronią) wytrzymał nie jeden upadek, nie jedno przyciśniecie lub prace w dużym zapyleniu. Dlatego wydaje mi sie że szkło plus hard case zrobiłby z niego lekkiego pancerniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lukaschels napisał:

Tak się właśnie zastanawiam czy nada się dla osoby która pierwszy raz posiądzie smartfona, i wydaje mi się że oprócz internetu, pisania smsów i dzwonienian ie bedzie za wiele korzystał z innych apek. Obecnie kosztuje 400- 350 zł wiec oferta wydaje się całkiem niezła
Miałem Redmi 2 jednak po przejsciu na miui 7 pojawiły sie problemy z płynnością i liczą że aktualizację to naprawią, meczyłem się i pozostał niesmak
Głównie chodzi mi o wytrzymałość mój z szkłem hartowanym i silikonywymi pleckami (a te jak wiadomo aż dobrze nie chronią) wytrzymał nie jeden upadek, nie jedno przyciśniecie lub prace w dużym zapyleniu. Dlatego wydaje mi sie że szkło plus hard case zrobiłby z niego lekkiego pancerniaka

O wytrzymałość bym się nie martwił, a co do softu, zawsze możesz zainstalować tam Xiaomi.eu stable. Ten śmiga aż miło :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...