Skocz do zawartości

Problem z komunikatem "zezwól na dostęp do lokalizacji"


glaziu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Jak poradziliście sobie (czy w ogóle?) z komunikatem, który pojawia się przy każdorazowym włączeniu MiFit "zezwól na dostęp do lokalizacji".
Irytujące strasznie.
Nie - nie chcę mieć cały czas włączonej lokalizacji....
Każdy radzi sobie jak może ale wystarczy zezwolić i masz spokój więcej nie będzie prosił. Nie ma się co przejmować i tak śledzą nas już amerykanie więc co szkodzi Chińczykowi dać dostęp

Wysłane z mojego ASUS_Z01HDA przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Posiadam mi band 4 oraz telefon miA2 z androidem w wersji 8.1. Od jakiegoś czasu po włączeniu aplikacji MiFit ta wymaga włączenia lokalizacji. Wcześniej aplikacja działała z samym bluetoothem. Co zrobić aby aplikacja nie wymagała włączonej lokalizacji do poprawnego działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim telefonie "poprawne działanie" aplikacji objawia się tym, że albo działa (włączenie lokalizacji) albo w ogóle nie działa. Tras nie zapisywałem nigdy, a aplikacja wcześniej działała poprawnie. Tak samo na drugim telefonie. Więc z tą logiką jest coś nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co źle robię ,

u siebie (S9+) zezwoliłem na dostęp do Lokalizacji i mam spokój ,

u Żony (Xiaomi Mi A2 lite) zezwoliłem a i tak za każdym razem przy włączaniu Mi Fit - wyskakuje ten komunikat + "Przejdź do Ustawień" (jeżeli coś specjalnego w tych Ustawieniach - podpowiedzcie - może coś przegapiłem !) - włączam Lokalizację  apka zaczyna działać i synchronizuje ...

W samych ustawieniach aplikacji (Mi Fit) w Uprawnieniach jest włączone zezwolenie dla Lokalizacji .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na Problem z komunikatem "zezwól na dostęp do lokalizacji"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...