Jump to content

tomekwma

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomekwma's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Odkryłem chyba w takim razie w czym jest problem i czego Pan Xiaomi nie przewidział. Drugi użytkownik ma osobne konto i osobny telefon. Chyba sęk w tym, że waga drugiego uzytkownika jest zbliżona do mojej. Ja ważę 85.5kg, drugi użytkownik 83. Waga zatem rozpoznaje nas jako jedną osobę i prawdopodobnie dlatego wyniki trafiają do naszych aplikacji z podkreślam osobnymi kontami. Zrobiłem test i na aplikacji drugiego uzytkownika zważył się 92 kilogramowy mężczyzna. W tym wypadku wynik nie został przeslany do mnie. Rozwiązanie automatycznego rozpoznawania zaproponowane przez Xiaomi jest bardzo fajnie ale niestety ma wadę, nie przewiduje że drugi domownik może mieć podobne gabaryty.
 2. Cześć. Zauważyłem, że mój Mi A2 po podłączeniu słuchawek do przejściówki gra co najmniej mocno marnie. Dźwięk jest dosyć cichy, spłaszczony. Grać gra, ale jakością nawet nie stoi obok mojego starego Huawei P9 Lite. Czy to jest wina tej dołączanej przejściówki USB c/jack czy ten model po prostu tak ma? Testowane na słuchawkach studyjnych.
 3. Cześć. Pytanie do posiadaczy MiJia Mi Robot , czy Wasz robot działa sobie z psia sierścią? Czy kudły nie zaplątują się w szczotki i nie powodują awarii? Chciałbym kupić robota ale trochę obawiam się czy poradzi sobie z sierścią retrievera.
 4. Na moim telefonie "poprawne działanie" aplikacji objawia się tym, że albo działa (włączenie lokalizacji) albo w ogóle nie działa. Tras nie zapisywałem nigdy, a aplikacja wcześniej działała poprawnie. Tak samo na drugim telefonie. Więc z tą logiką jest coś nie do końca.
 5. Na drugim telefonie - Mi Play działa bez usługi lokalizacji
 6. Cześć. Posiadam mi band 4 oraz telefon miA2 z androidem w wersji 8.1. Od jakiegoś czasu po włączeniu aplikacji MiFit ta wymaga włączenia lokalizacji. Wcześniej aplikacja działała z samym bluetoothem. Co zrobić aby aplikacja nie wymagała włączonej lokalizacji do poprawnego działania?
 7. Cześć. Posiadam wagę Mi Scale 2. Waga jest bardzo fajna. Niestety istnieje problem. Podczas gdy wykonuję pomiar, waga przesyła dane do mojej aplikacji Mi Fit w moim telefonie, oraz do Mi Fit drugiego użytkownika w jego telefonie, który w tym czasie ma włączony bluetooth i posiada swoje osobne konto. Waga była parowana osobno w mojej aplikacji, i w aplikacji drugiego użytkownika na osobnych telefonach. Co zrobić aby dane z wagi nie był przesyłane do dwóch telefonów jednocześnie?
×
×
 • Create New...