Jump to content

Problem z instalacją MIUI Polska

Lukaszo99
 Share

Recommended Posts

Chciałem zainstalować MIUI Polska, lecz przy zdejmowaniu Bootloader pojawił się błąd. Mi Unlock nie wykrywa mojego telefonu, uprzedzając pytania mam włączoną opcję debugowania oraz OEM jest odblokowane. Ktoś wie, co może być tego przyczyną?

136038421_Beztytuu.thumb.png.0623ecd23acf154544ec01c9e9cf600f.png

16 minut temu, Orjon napisał:

Problem jest po stronie kompa, nie telefonu... Jak masz Ryzena to musisz probowac na jakimś kompie z Intelem. Jak masz już Intela i nie idzie to sterowniki/port USB.

Posiadam Intela. Mogę jakoś ręcznie zainstalować sterowniki? Zaznaczam że eksplorator plików widzi normalnie mój telefon. Mogę wgrać, przerzucić, skopiować wszystko z i na telefon.

@dzidexx udało mi się połączyć telefon. Podczas odblokowywania go mam informację Couldn't verify device. Jestem zalogowany na tym samym koncie co Mi Unlock.

potwierdzenie-mozliwosci-odblokowania-bootloadera-xiaomi.thumb.jpg.0c03af4852afca3a39acb4cf63b6c918.jpg

Aktualnie nie dostałem takiego SMS, może przez to, że nie ma już formularza, jak to wygląda? Zgłosiłem aby przez opcje programistyczne konto - nic więcej nie robiłem i w telefonie mam nadal informacje, że telefon jest zabezpieczony.

Edited by Lukaszo99