Jump to content

Zapełniona Pamięć Wewnetrzna

bartekffw
 Share

Recommended Posts

Witam.

Mam zainstalowanych kilkanaście apek ze dwie gry (angry birds), i co jakiś czas mam komunikat że kończy się pamięć i programy mogą nie działać, pozostaje 300 - 600 mb. Sprawdziłem foldery LOST itp i te są puste. Na szybki rachunek to te apki z grami nie ważą wiecej niż 1 gb. Ma ktoś sposób jak zluzować pamięć.

Witam.

Mam zainstalowanych kilkanaście apek ze dwie gry (angry birds), i co jakiś czas mam komunikat że kończy się pamięć i programy mogą nie działać, pozostaje 300 - 600 mb. Sprawdziłem foldery LOST itp i te są puste. Na szybki rachunek to te apki z grami nie ważą wiecej niż 1 gb. Ma ktoś sposób jak zluzować pamięć.

Foldermount

• 3 weeks later...

Też zaczęło mnie to za przeproszeniem wkurw***. W pamięci wewnętrznej wwszystkie pliki to razem jakies 450mb a co chwile wolne miejsce zchodzi mi do zera a telefon pokazuje takie głupie informacje

post-2665-0-14632400-1423665405_thumb.pn

Edited by malina01321

Sprawdź dobrze pamięć wew., ja ostatnio dokopałem się do ukrytego katalogu z cache aplikacji flipboard (pamięć podręczna nie do wyczyszczenia z poziomu systemu), zajmowało mi to ponad 300mb i było doliczane właśnie do miejsca zjadanego przez aplikacje. Może i u Ciebie coś gdzieś zalega.

• 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...