urzytkownik ja

Miui V6 Na Redmi 1S

Recommended Posts

nie o to mi chodziło.

ALe już mam trzeba w monitorze danych dodać "system android" do aplikacji korzystających z transmisji danych 

Tez wam to miui tak drenuje baterie? Fajnie działa ale 2-3 godziny ekranu to mało.. Zainstalowałem tego kernela z poprzednich postów, może zmniejszal zużycie baterii ale kosztem płynności bo chodził tragicznie.

W użyciu bateri widzę mdnsd. Które o dziwo odpowiada a za 20 % zurzycia energi. Wie ktoś co to jest ?

Tez wam to miui tak drenuje baterie? Fajnie działa ale 2-3 godziny ekranu to mało.. Zainstalowałem tego kernela z poprzednich postów, może zmniejszal zużycie baterii ale kosztem płynności bo chodził tragicznie.

akurat kernel xcelerate chodzi swietnie masz problem z softem jakis

akurat kernel xcelerate chodzi swietnie masz problem z softem jakis

Kuzyn również zainstalował tego kernela i to samo stwierdził. Ekran po wciśnięciu przycisku włączal się po okolo 2-5 sekundach i ogólnie mulił. A korzystasz z najnowszej wersji systemu czy zostałeś na jakiejś poprzedniej?

Używam xcelerate i wszystko jest ok nic nie muli i bateria trzyma bardzo dobrze

Której wersji miui używasz?

Mam wersję z przed trzech tygodni, doszedłem do wniosku, że telefon chodzi dobrze, gps ok, bateria też ok więc nie ma co psuć

Mam wersję z przed trzech tygodni, doszedłem do wniosku, że telefon chodzi dobrze, gps ok, bateria też ok więc nie ma co psuć

ja mam z poprzedniego piatku, czyli wstecz przed ta najnowsza, xcelerate kernel jest tak elegancki ze czekam caly czas az wyjdzie nowa wersja, bateria trzyma z reka na sercu dzien dluzej, i bierzmy pod uwage ze tam nie ma wogole zram a chodzi super!

ja mam z poprzedniego piatku, czyli wstecz przed ta najnowsza, xcelerate kernel jest tak elegancki ze czekam caly czas az wyjdzie nowa wersja, bateria trzyma z reka na sercu dzien dluzej, i bierzmy pod uwage ze tam nie ma wogole zram a chodzi super!

Instaluję tą wersję + kernel, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

EDIT: po wgraniu poprzedniej wersji same FC + nie wykrywalo karty sim (wipe cache + dalvik zrobiony). Instaluje ponownie najnowsza wersje i mam nadzieje ze będzie działać bo backupu mi się nie chciało robić.

EDIT 2: po zainstalowaniu ponownie najnowszej wersji wszystko wróciło do normy. Ale dlaczego po zainstalowaniu poprzedniej takie rzeczy się działy? Ktoś wie?

Edited by Daluqen

co to jest zram bylo juz walkowane z dziada na pradziada, na stock wystarczy umiarkowany na xc kernel nie ma i tez jest git

@Daluqen tak jest z miui, bez calkowitego formata nie zrobisz downgrade, sam kiedys probowalen z v5 i sie sypalo wszystko

Edited by OutSideR

Mam taki problem.
Powiedzmy że odpalę gre Canndy Crash czy coś w tym stylu, wyskoczy w tym czasie okienko z mesengera i telefon uwalony.

Mam wgranego kornera.

kernel*, hmm gram w gry jakosci konsolowej i ni ma problemu, przy czym nie kozystam z zadnych fb smieci, niedlugo wyjdzie nast wersja xcelerate bo juz jest w wersji rc

ja zauważyłem że coś nie działa automatyczna jasność na tym nowym romie
I często zapycha Ram tak bez akcji na telefonie jest 120 ramu

Chyba szukam powodów na zakup mi4i ;)

Hmm, mówimy cały czas o wsmtools?

wytapane z RedmiRR1S

tak :-) wsm oczywiscie, stad dziwie sie Twemu pytaniu hyh

Chcę się upewnić - odebrałem właśnie 1S i ma zainstalowany MIUI-JHCCNBL5500.00. Więc żeby przejść na ostatnie v6 muszę zainstalować wpierw przez updater MIUIPolska_armani_50.0.0_v5-4.3.zip (czy to jest ten sam co mam na telefonie teraz?) a potem pobrać i zainstalować ostatnie v6 ?

Guest
This topic is now closed to further replies.