• 0
djeminem2015

Kupić Xiaomi Tylko Jaki?

Question

Mam telefon LG G2 i mysle nad zmiana telefonu na xiaomi tylko niewiem jaki. Myślałem coś o mi 4 bo chcę przegonić mojego ojca telefonem, a on ma iphone 5s i chce mieć lepszy od niego. Co mi polecacie z Xiaomi? Dajcie jakas dobra www, gdzie moge kupić telefon na raty lub za gotówkę.

Edited by Numb
Ort i interpunkcja, radzę zakup słownika, nie kosztuje tyle co telefon ;)

24 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Jedynie Mi3 lub wlasnie Mi4 wchodzi w gre aby byl lepszy od G2 ktorego posiadasz.

Jezeli zakup na raty to tylko w Polsce, na allegro sa teraz raty zero % wiec sie oplaca.

Jezeli zakup za gotowke to masz wybor: albo kupowac za granica np. w Chinach albo na miejscu w Polsce

• 0

mam telefon LG G2 I MYSLE NAD ZMIANA TEEFONU NA XIAOMI TYLKO NIEWIEM JAKI MYŚLAŁEM COŚ O MI 4 BO CHCE PRZEGONIĆ MOJEGO OJCA W TELEFONEM A ON MA IPHONE 5S I CHCE MIEĆ LEPRZY ODNIEGO CACKO CO MI POLECACIE Z XAOMI TELEFON I DAJCIE JAKAS DOBRA WW GDZIE MOGE KUPIĆ TELEFON NA RATY LUB ZA GOTÓWKĘ

Ile ty masz lat że musisz mieć lepszy fon od ojca? G2 też jest lepszy od 5s...

Jak chcesz mieć koniecznie najlepszy to kupuj Nexus 6, tylko nie wiem po co

Edited by maaaciekmaaaniek

• 0

Kup sobie iPhone 6 plus i zademonstruj ojcu jego zdolność do zginania się. I na przyszłość nie krzycz na ludzi...

Tapnięte z MI2S

• Like 1

• 0

A najlepiej zacznij pracować i wtedy będziesz wiedział na jaki telefon Cię stać!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja nie pracuję, bo mając 15 lat nie mam jak, ale w kilka miesięcy zaoszczędziłem na Redmi Note LTE :D

• 0

Tylko Mi4 może konkurować z iPhone. Kamera i dźwięk muzyki wciąż będzie lepsze w Apple.

Ale reszta a szczególnie OS na Androidzie jest przewagą Mi4.

Wysłane z MI4

• 0

Sporo osób jara się tym iPhone jakby był "bogiem" wśród telefon ... lecz tak nie jest. Każdy flagowiec jest i będzie lepszy od iPhone'a ;) Poza tym ponad 80% ludzi na świecie używa telefonów z androidem a reszta to Ameryka gdzie sławą cieszy się iPhone. Niestety lub "stety" to jest Europa i tutaj firmami stojącymi na czele są Samsung, LG, HTC, Motorola bazujące na Androidzie.

Nie jestem jakimś fanboyem androida bo mi system musi po prostu pod pasować. Kiedyś miałem iPhone ale sprzedałem po tygodniu (z zyskiem) a wszystko przez irytujący przycisk nawigacyjny który jest jeden ... no nie wiem, ja muszę mieć 3 przyciski nawigacyjne co jest dla mnie wygodniejsze.

Wracając do tematu:

Jeżeli chcesz zmienić LG G2 (choć nie wiem po co skoro Twoim celem jest mieć telefon lepszy od "tatusia", a LG G2 sam w sobie jest lepszy od iPhone 5  :D ) na coś lepszego to zmień na Xiaomi Mi4. Ja sam posiadałem LG G2 ale zmieniłem go na Mi4 i niczego nie żałuję. W LG irytował mnie trzeszczący plastik czego w Xiaomi nie doświadczysz. Xiaomi Mi4 ma lepsze bebechy od LG G2 jeżeli patrząc by na to od strony technicznej, różnicą jest ekran bo w LG masz 5,2" a w Mi4 jest 5". I tak jak Acid wspomniał w Xiaomi Mi4 kuleje trochę dźwięk (szum) oraz aparat choć jak dla mnie robi ładne zdjęcia - a system to bajka MIUI > iOS

Edited by MaxPrime

• 0

Szum? Nie u mnie jest ok. Szum może wynikać z ViperFX bo tam niestety lepszy dźwięk jest czasem kosztem szumów. Trzeba w nim pogrzebać.

Wysłane z MI4

• 0

Tak więc będę musiał pokombinować z Viperem dziś wieczorem ;) Być może coś źle ustawiłem i słychać w piosenkach czasami lekki szum, dodam że moje słuchawki to Pistony.

• 0

Ma ktoś może porównanie MI3 z Xperią Z3 Compact ;) ?

Nie chodzi mi o recenzje pisanie i filmy na YT, lecz styczność w życiu i opinie np. kumpli.

• 0

Parametry jak parametry, dla mnie osobiście jak biorę teraz inny telefon z androidem to jakoś mnie niechęć bierze, dla mnie największym atutem Xiaomi jest właśnie MIUI i ciężko mi to do czegoś innego porównywać.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

• 0

Iphone 6 jest lepszy od 5S. Z androidem nie ma porównania. Ale ja myślę że lg g2 też daje radę. Jeśli nie to Xperia Z compact.

Iphone 6 jest lepszy od 5S. Z androidem nie ma porównania. Ale ja myślę że lg g2 też daje radę. Jeśli nie to Xperia Z compact.

Z3 compact oczywiście ;)

• 0

Co jest lepsze? Zamknięty system? Zależy dla kogo. IOS i android to zupełnie co innego.

Wysłane z mojego Nexus 5

• 0

Z3 compact oczywiście ;)

Tylko że ta Z3 pęka z tyłu.

Czytałem takie opinie i byłem sceptycznie nastawiony, ale potwierdzają to fora o tym modelu ;/

• 0

Tak, tak właśnie piszą.

Szkoda kurcze, bo bawiłem się tym telefonem w Saturnie.

Spodobał mi się bardzo jego rozmiar, jak i ogólnie cały telefon i chciałem go kupić.

• 0

Nie, właśnie też tak myślałem i sądziłem, że to po prostu narzekanie na markę ku chęci nakłaniania do innych.

Jednak z tego co się doczytałem wynika, że jest to po prostu fabryczną wadą, a mianowicie telefon jest złożony ze złych materiałów ;)

• 0

Kolega dostał na święta z3 i póki co nie pękła, zobaczymy po kilku miesiącach (nosi go w przezroczystym silikonie)

• 0

Mnie osobiście podoba się coś w stylu HTC 820. Parametry niezłe i świetny aparat. Ma jednak dwie poważne wady. Wielkość wyświetlacza i za mała ilość pikseli na cal. Druga wada jest dla mnie nie do przyjęcia, bo pikseloza męczy oczy. Fajna nakładka od HTC (chyba najlepsza ze wszystkich). Poza tym czekam na więcej modeli ze snapkiem 615.

• 0

Ten Samsung Wave ma pewnie super amoleda i dlatego widać "ziarno".

Ja mam w tablecie 283 ppi nie widać żadnych pixeli. Nie widze różnicy pomiędzy Nexus 5, NVIDIA Shield.

W żadnym z Xiaomi na milion % oprócz Xiaomi MI1, nie widać pixeli.

Moja kobieta ma juz z rok LG Optimus G (e975), który ma szklane plecki. Spadl parę razy w TPU, wygląda jak nowy.

Wysłane z mojego NVIDIA Shield Tablet

Edited by Lalo

• 0

Zetki tak już mają, że po upadku nie pekają. Ale potrafią znienacka pęknąć w kieszeni. Ot, takie kapryśne. (info od użytkowników z android.com.pl i od kumpla... Dziwne ze pękł mu akurat dzień po tym jak mu wspomniałem.)

Guest
This topic is now closed to further replies.